PLANETWIN2023SERIEA
TITOLARI | ||
---|---|---|
SVILAR
P Rom |
||
DIMARCO
D Int |
||
DI LORENZO
D Nap |
||
HERNANDEZ
D Mil |
||
SOULE'
C Fro |
||
COLPANI
C Mon |
||
KOOPMEINERS
C Ata |
||
CHIESA
C Juv |
||
MARTINEZ L.
A Int |
||
VLAHOVIC
A Juv |
||
OSIMHEN
A Nap |
||
PANCHINA | ||
PERIN
P Juv |
||
SZCZESNY
P Juv |
||
YILDIZ
A Juv |
||
LUCCA
A Udi |
||
FOLORUNSHO
C Ver |
||
IBRAHIMOVIC
C Fro |
||
URBANSKI
C Bol |
||
SCALVINI
D Ata |
||
KAYODE
D Fio |
||
OKOLI
D Fro |
||
DORGU
D Lec |
TITOLARI | ||
---|---|---|
MAIGNAN
P Mil |
||
BIRAGHI
D Fio |
||
HERNANDEZ
D Mil |
||
DI LORENZO
D Nap |
||
RUGGERI
D Ata |
||
CALHANOGLU
C Int |
||
CHIESA
C Juv |
||
DE KETELAERE
C Ata |
||
KOOPMEINERS
C Ata |
||
THURAM
A Int |
||
MARTINEZ L.
A Int |
||
PANCHINA | ||
SPORTIELLO
P Mil |
||
GOLLINI
P Nap |
||
MATTURRO
D Gen |
||
SCALVINI
D Ata |
||
CORAZZA
D Bol |
||
PAGANO
C Rom |
||
SULEMANA
C Cag |
||
LIPANI
C Sas |
||
KAIO JORGE
A Fro |
||
BURNETE
A Lec |
||
LUKAKU
A Rom |
TITOLARI | ||
---|---|---|
SZCZESNY
P Juv |
||
HERNANDEZ
D Mil |
||
BELLANOVA
D Tor |
||
DIMARCO
D Int |
||
CHIESA
C Juv |
||
CALHANOGLU
C Int |
||
REIJNDERS
C Mil |
||
LUIS ALBERTO
C Laz |
||
MARTINEZ L.
A Int |
||
GIROUD
A Mil |
||
VLAHOVIC
A Juv |
||
PANCHINA | ||
PINSOGLIO
P Juv |
||
PERIN
P Juv |
||
DANILO
D Juv |
||
CORAZZA
D Bol |
||
KOLASINAC
D Ata |
||
POLITANO
A Nap |
||
DE ROON
C Ata |
||
AKE
A Udi |
||
AMEY
D Bol |
||
LIPANI
C Sas |
||
CORFITZEN
C Lec |
TITOLARI | ||
---|---|---|
SZCZESNY
P Juv |
||
BREMER
D Juv |
||
CAMBIASO
D Juv |
||
HERNANDEZ
D Mil |
||
DIMARCO
D Int |
||
KOOPMEINERS
C Ata |
||
CHIESA
C Juv |
||
RABIOT
C Juv |
||
IMMOBILE
A Laz |
||
LUKAKU
A Rom |
||
OSIMHEN
A Nap |
||
PANCHINA | ||
OKOYE
P Udi |
||
SCUFFET
P Cag |
||
DI LORENZO
D Nap |
||
RUGGERI
D Ata |
||
LIPANI
C Sas |
||
COLPANI
C Mon |
||
PAVARD
D Int |
||
FOLORUNSHO
C Ver |
||
KAIO JORGE
A Fro |
||
YILDIZ
A Juv |
||
BURNETE
A Lec |
TITOLARI | ||
---|---|---|
TERRACCIANO
P Fio |
||
HERNANDEZ
D Mil |
||
DORGU
D Lec |
||
BUONGIORNO
D Tor |
||
CHIESA
C Juv |
||
COLPANI
C Mon |
||
FELIPE ANDERSON
C Laz |
||
SOULE'
C Fro |
||
LUKAKU
A Rom |
||
LEAO
A Mil |
||
VLAHOVIC
A Juv |
||
PANCHINA | ||
LAMANNA
P Mon |
||
MARTINELLI
P Fio |
||
DI LORENZO
D Nap |
||
BAEZ
A Fro |
||
KAYODE
D Fio |
||
CALHANOGLU
C Int |
||
LIPANI
C Sas |
||
CORFITZEN
C Lec |
||
BURNETE
A Lec |
||
FERGUSON
C Bol |
||
KOLASINAC
D Ata |
TITOLARI | ||
---|---|---|
MUSSO
P Ata |
||
DIMARCO
D Int |
||
BELLANOVA
D Tor |
||
TOMORI
D Mil |
||
DI LORENZO
D Nap |
||
FELIPE ANDERSON
C Laz |
||
CALHANOGLU
C Int |
||
CHIESA
C Juv |
||
VLAHOVIC
A Juv |
||
MARTINEZ L.
A Int |
||
LUKAKU
A Rom |
||
PANCHINA | ||
SILVESTRI
P Udi |
||
DE WINTER
D Gen |
||
KAYODE
D Fio |
||
MATTURRO
D Gen |
||
RUGGERI
D Ata |
||
SOULE'
C Fro |
||
COLPANI
C Mon |
||
RAFIA
C Lec |
||
CABRAL J.
A Sal |
||
AKE
A Udi |
||
TRAORE
A Mil |
TITOLARI | ||
---|---|---|
SZCZESNY
P Juv |
||
DIMARCO
D Int |
||
HERNANDEZ
D Mil |
||
DUMFRIES
D Int |
||
CALAFIORI
D Bol |
||
CHIESA
C Juv |
||
FELIPE ANDERSON
C Laz |
||
SOULE'
C Fro |
||
KOOPMEINERS
C Ata |
||
MARTINEZ L.
A Int |
||
VLAHOVIC
A Juv |
||
PANCHINA | ||
PERIN
P Juv |
||
ZAPPACOSTA
D Ata |
||
DORGU
D Lec |
||
COLPANI
C Mon |
||
SULEMANA
C Cag |
||
MONTERISI
D Fro |
||
REIJNDERS
C Mil |
||
GINEITIS
C Tor |
||
PERISAN
P Emp |
||
BELTRAN
A Fio |
||
BURNETE
A Lec |
TITOLARI | ||
---|---|---|
SOMMER
P Int |
||
BREMER
D Juv |
||
DI LORENZO
D Nap |
||
HERNANDEZ
D Mil |
||
DIMARCO
D Int |
||
CALHANOGLU
C Int |
||
CHIESA
C Juv |
||
KOOPMEINERS
C Ata |
||
WALACE
C Udi |
||
VLAHOVIC
A Juv |
||
MARTINEZ L.
A Int |
||
PANCHINA | ||
AUDERO
P Int |
||
SVILAR
P Rom |
||
BARRENECHEA
C Fro |
||
ZANOLI
D Sal |
||
PEZZELLA
D Emp |
||
CORAZZA
D Bol |
||
RUGGERI
D Ata |
||
TRAORE
A Mil |
||
LUKAKU
A Rom |
||
KAIO JORGE
A Fro |
||
AKE
A Udi |
TITOLARI | ||
---|---|---|
SZCZESNY
P Juv |
||
DI LORENZO
D Nap |
||
GATTI
D Juv |
||
HERNANDEZ
D Mil |
||
FOLORUNSHO
C Ver |
||
FELIPE ANDERSON
C Laz |
||
SOULE'
C Fro |
||
CALHANOGLU
C Int |
||
LUKAKU
A Rom |
||
VLAHOVIC
A Juv |
||
MARTINEZ L.
A Int |
||
PANCHINA | ||
PERIN
P Juv |
||
PINSOGLIO
P Juv |
||
ROMAGNOLI SI.
D Fro |
||
OKOLI
D Fro |
||
ZEMURA
D Udi |
||
KAMARA
D Udi |
||
MAKOUMBOU
C Cag |
||
BONAVENTURA
C Fio |
||
WALACE
C Udi |
||
KAIO JORGE
A Fro |
||
SECK
A Fro |
TITOLARI | ||
---|---|---|
SZCZESNY
P Juv |
||
RUGANI
D Juv |
||
MARTINEZ QUARTA
D Fio |
||
HERNANDEZ
D Mil |
||
KOOPMEINERS
C Ata |
||
SOULE'
C Fro |
||
CHIESA
C Juv |
||
BARELLA
C Int |
||
MARTINEZ L.
A Int |
||
GIROUD
A Mil |
||
PINAMONTI
A Sas |
||
PANCHINA | ||
LUIS ALBERTO
C Laz |
||
CAMBIAGHI
A Emp |
||
RUGGERI
D Ata |
||
MESSIAS
C Gen |
||
REINIER
A Fro |
||
MONTERISI
D Fro |
||
SECK
A Fro |
||
PERIN
P Juv |
||
ZANOLI
D Sal |
||
TRESSOLDI RUAN
D Sas |
||
PINSOGLIO
P Juv |
TITOLARI | ||
---|---|---|
SZCZESNY
P Juv |
||
ROMAGNOLI
D Laz |
||
DE VRIJ
D Int |
||
SCALVINI
D Ata |
||
PELLEGRINI LO.
C Rom |
||
LOCATELLI
C Juv |
||
CALHANOGLU
C Int |
||
LUIS ALBERTO
C Laz |
||
KRSTOVIC
A Lec |
||
ZIRKZEE
A Bol |
||
MARTINEZ L.
A Int |
||
PANCHINA | ||
PROVEDEL
P Laz |
||
MAGNANI
D Ver |
||
CAMBIASO
D Juv |
||
ABANKWAH
D Udi |
||
MANCINI
D Rom |
||
URBANSKI
C Bol |
||
ARTHUR
C Fio |
||
CHARLYS
C Ver |
||
THORSBY
C Gen |
||
RETEGUI
A Gen |
||
BURNETE
A Lec |
TITOLARI | ||
---|---|---|
SPORTIELLO
P Mil |
||
DI LORENZO
D Nap |
||
RANIERI
D Fio |
||
DORGU
D Lec |
||
DIMARCO
D Int |
||
CHIESA
C Juv |
||
CALHANOGLU
C Int |
||
SOULE'
C Fro |
||
COLPANI
C Mon |
||
ZAPATA
A Tor |
||
THURAM
A Int |
||
PANCHINA | ||
MAIGNAN
P Mil |
||
BERARDI
A Sas |
||
YILDIZ
A Juv |
||
BONAVENTURA
C Fio |
||
GALLO
D Lec |
||
RUGGERI
D Ata |
||
KVARATSKHELIA
A Nap |
||
FOLORUNSHO
C Ver |
||
PELLEGRINI
D Laz |
||
LIPANI
C Sas |
||
PAGANO
C Rom |
TITOLARI | ||
---|---|---|
SOMMER
P Int |
||
SPENCE
D Gen |
||
HERNANDEZ
D Mil |
||
CALAFIORI
D Bol |
||
CAMBIASO
D Juv |
||
URBANSKI
C Bol |
||
MCKENNIE
C Juv |
||
SOULE'
C Fro |
||
VLAHOVIC
A Juv |
||
LUKAKU
A Rom |
||
NOSLIN
A Ver |
||
PANCHINA | ||
MARTINEZ L.
A Int |
||
BELTRAN
A Fio |
||
BURNETE
A Lec |
||
FOLORUNSHO
C Ver |
||
HUIJSEN
D Rom |
||
CORAZZA
D Bol |
||
LOVRIC
C Udi |
||
BARRENECHEA
C Fro |
||
AUDERO
P Int |
||
DIMARCO
D Int |
||
CORFITZEN
C Lec |
TITOLARI | ||
---|---|---|
SPORTIELLO
P Mil |
||
BUONGIORNO
D Tor |
||
DIMARCO
D Int |
||
HERNANDEZ
D Mil |
||
KOOPMEINERS
C Ata |
||
CALHANOGLU
C Int |
||
CHIESA
C Juv |
||
SOULE'
C Fro |
||
MARTINEZ L.
A Int |
||
OSIMHEN
A Nap |
||
VLAHOVIC
A Juv |
||
PANCHINA | ||
MAIGNAN
P Mil |
||
LUKAKU
A Rom |
||
DI LORENZO
D Nap |
||
PEZZELLA
D Emp |
||
MEDON BERISHA
C Lec |
||
GUESSAND
D Udi |
||
SCUFFET
P Cag |
||
FERGUSON
C Bol |
||
VURAL
C Fro |
||
DEGL'INNOCENTI
C Emp |
||
LUSUARDI
D Fro |
TITOLARI | ||
---|---|---|
SZCZESNY
P Juv |
||
DIMARCO
D Int |
||
BELLANOVA
D Tor |
||
HERNANDEZ
D Mil |
||
CHIESA
C Juv |
||
LUIS ALBERTO
C Laz |
||
REIJNDERS
C Mil |
||
CALHANOGLU
C Int |
||
MARTINEZ L.
A Int |
||
GIROUD
A Mil |
||
VLAHOVIC
A Juv |
||
PANCHINA | ||
PERIN
P Juv |
||
PINSOGLIO
P Juv |
||
CORAZZA
D Bol |
||
DANILO
D Juv |
||
KOLASINAC
D Ata |
||
POLITANO
A Nap |
||
DE ROON
C Ata |
||
LIPANI
C Sas |
||
VIVALDO
A Udi |
||
AKE
A Udi |
||
CORFITZEN
C Lec |
TITOLARI | ||
---|---|---|
SZCZESNY
P Juv |
||
CAMBIASO
D Juv |
||
GATTI
D Juv |
||
DIMARCO
D Int |
||
CHIESA
C Juv |
||
KOOPMEINERS
C Ata |
||
SOULE'
C Fro |
||
CALHANOGLU
C Int |
||
MARTINEZ L.
A Int |
||
OSIMHEN
A Nap |
||
VLAHOVIC
A Juv |
||
PANCHINA | ||
PERIN
P Juv |
||
PINSOGLIO
P Juv |
||
BELLANOVA
D Tor |
||
RUGGERI
D Ata |
||
FOLORUNSHO
C Ver |
||
LOFTUS-CHEEK
C Mil |
||
TIKVIC
D Udi |
||
CORFITZEN
C Lec |
||
KAYODE
D Fio |
||
MIRANDA
D Sas |
||
IERVOLINO
C Sal |
TITOLARI | ||
---|---|---|
SPORTIELLO
P Mil |
||
DIMARCO
D Int |
||
HERNANDEZ
D Mil |
||
BIJOL
D Udi |
||
KOOPMEINERS
C Ata |
||
COLPANI
C Mon |
||
CHIESA
C Juv |
||
AEBISCHER
C Bol |
||
LUKAKU
A Rom |
||
VLAHOVIC
A Juv |
||
MARTINEZ L.
A Int |
||
PANCHINA | ||
MIRANTE
P Mil |
||
MAIGNAN
P Mil |
||
BURNETE
A Lec |
||
AKE
A Udi |
||
VIVALDO
A Udi |
||
LIPANI
C Sas |
||
RABIOT
C Juv |
||
MALEH
C Emp |
||
TRESSOLDI RUAN
D Sas |
||
MONTERISI
D Fro |
||
MARCHIZZA
D Fro |
TITOLARI | ||
---|---|---|
SZCZESNY
P Juv |
||
CAMBIASO
D Juv |
||
BREMER
D Juv |
||
HERNANDEZ
D Mil |
||
SOULE'
C Fro |
||
CALHANOGLU
C Int |
||
KOOPMEINERS
C Ata |
||
CHIESA
C Juv |
||
OSIMHEN
A Nap |
||
MARTINEZ L.
A Int |
||
LUKAKU
A Rom |
||
PANCHINA | ||
PERIN
P Juv |
||
PINSOGLIO
P Juv |
||
DI LORENZO
D Nap |
||
RRAHMANI
D Nap |
||
PABLO MARI
D Mon |
||
HUIJSEN
D Rom |
||
FOLORUNSHO
C Ver |
||
BARRENECHEA
C Fro |
||
MEDON BERISHA
C Lec |
||
YILDIZ
A Juv |
||
POPOVIC
A Mon |
TITOLARI | ||
---|---|---|
SPORTIELLO
P Mil |
||
DI LORENZO
D Nap |
||
BELLANOVA
D Tor |
||
HERNANDEZ
D Mil |
||
PELLEGRINI LO.
C Rom |
||
SOULE'
C Fro |
||
LUIS ALBERTO
C Laz |
||
CHIESA
C Juv |
||
MARTINEZ L.
A Int |
||
VLAHOVIC
A Juv |
||
LUKAKU
A Rom |
||
PANCHINA | ||
SORRENTINO
P Mon |
||
KRSTOVIC
A Lec |
||
ZAPPACOSTA
D Ata |
||
ZORTEA
D Fro |
||
RUGGERI
D Ata |
||
ANGELINO
D Rom |
||
FOLORUNSHO
C Ver |
||
MATTURRO
D Gen |
||
MARTEGANI
C Sal |
||
BURNETE
A Lec |
||
CHARLYS
C Ver |
TITOLARI | ||
---|---|---|
SPORTIELLO
P Mil |
||
HERNANDEZ
D Mil |
||
DI LORENZO
D Nap |
||
ROMAGNOLI
D Laz |
||
KOOPMEINERS
C Ata |
||
COLPANI
C Mon |
||
CALHANOGLU
C Int |
||
SOULE'
C Fro |
||
GIROUD
A Mil |
||
OSIMHEN
A Nap |
||
MARTINEZ L.
A Int |
||
PANCHINA | ||
MAIGNAN
P Mil |
||
NOSLIN
A Ver |
||
YILDIZ
A Juv |
||
REIJNDERS
C Mil |
||
BARRENECHEA
C Fro |
||
AEBISCHER
C Bol |
||
OKOLI
D Fro |
||
RUGGERI
D Ata |
||
OBERT
D Cag |
||
JESUS
D Nap |
||
MIRANTE
P Mil |