FANTAMANAGER
TITOLARI | ||
---|---|---|
AUDERO
P Int |
||
HATEBOER
D Ata |
||
DUMFRIES
D Int |
||
CARLOS AUGUSTO
D Int |
||
BAKKER
D Ata |
||
MIRANCHUK
C Ata |
||
KVARATSKHELIA
C Nap |
||
FRATTESI
C Int |
||
SOULE'
C Fro |
||
MARTINEZ L.
A Int |
||
LOOKMAN
A Ata |
||
PANCHINA | ||
CHRISTENSEN
P Fio |
||
BONFANTI
D Ata |
||
DODO
D Fio |
||
ABRAHAM
A Rom |
||
ADOPO
C Ata |
||
OBIANG
C Sas |
||
KLAASSEN
C Int |
||
PEZZELLA
D Emp |
||
CASTROVILLI
C Fio |
||
DAVIS
A Udi |
||
ARESTI
P Cag |
TITOLARI | ||
---|---|---|
MILINKOVIC SAVIC
P Tor |
||
DORGU
D Lec |
||
HERNANDEZ
D Mil |
||
DUMFRIES
D Int |
||
LUIS ALBERTO
C Laz |
||
MIRANCHUK
C Ata |
||
FRATTESI
C Int |
||
PULISIC
C Mil |
||
LOOKMAN
A Ata |
||
TOURE EL.
A Ata |
||
MARTINEZ L.
A Int |
||
PANCHINA | ||
PEZZELLA
D Emp |
||
EL AZZOUZI
C Bol |
||
ADOPO
C Ata |
||
SANCHEZ
A Int |
||
CASTROVILLI
C Fio |
||
ANGUISSA
C Nap |
||
HATZIDIAKOS
D Cag |
||
BIJOL
D Udi |
||
MARTIN
D Gen |
||
AUDERO
P Int |
||
SPORTIELLO
P Mil |
TITOLARI | ||
---|---|---|
MANDAS
P Laz |
||
HERNANDEZ
D Mil |
||
BELLANOVA
D Tor |
||
HATEBOER
D Ata |
||
POLITANO
C Nap |
||
MIRANCHUK
C Ata |
||
FELIPE ANDERSON
C Laz |
||
PULISIC
C Mil |
||
OSIMHEN
A Nap |
||
LOOKMAN
A Ata |
||
MARTINEZ L.
A Int |
||
PANCHINA | ||
TOURE EL.
A Ata |
||
FRATTESI
C Int |
||
LUIS ALBERTO
C Laz |
||
CARLOS AUGUSTO
D Int |
||
PATRIC
D Laz |
||
MARUSIC
D Laz |
||
CASTROVILLI
C Fio |
||
PEZZELLA
D Emp |
||
BOHINEN
C Gen |
||
SPORTIELLO
P Mil |
||
NAVA
P Mil |
TITOLARI | ||
---|---|---|
SPORTIELLO
P Mil |
||
SCALVINI
D Ata |
||
TOMORI
D Mil |
||
GABBIA
D Mil |
||
HERNANDEZ
D Mil |
||
PULISIC
C Mil |
||
KVARATSKHELIA
C Nap |
||
MIRANCHUK
C Ata |
||
CALHANOGLU
C Int |
||
KOOPMEINERS
C Ata |
||
MARTINEZ L.
A Int |
||
PANCHINA | ||
AUDERO
P Int |
||
CHRISTENSEN
P Fio |
||
VLASIC
C Tor |
||
ASLLANI
C Int |
||
RICCI S.
C Tor |
||
THIAW
D Mil |
||
MASINA
D Tor |
||
POSCH
D Bol |
||
TOURE EL.
A Ata |
||
ABRAHAM
A Rom |
||
DAVIS
A Udi |
TITOLARI | ||
---|---|---|
SPORTIELLO
P Mil |
||
HERNANDEZ
D Mil |
||
CARLOS AUGUSTO
D Int |
||
DUMFRIES
D Int |
||
CHUKWUEZE
C Mil |
||
MIRANCHUK
C Ata |
||
PULISIC
C Mil |
||
KVARATSKHELIA
C Nap |
||
OSIMHEN
A Nap |
||
MARTINEZ L.
A Int |
||
LOOKMAN
A Ata |
||
PANCHINA | ||
AUDERO
P Int |
||
CHRISTENSEN
P Fio |
||
HATEBOER
D Ata |
||
PEZZELLA
D Emp |
||
OBERT
D Cag |
||
MARCHIZZA
D Fro |
||
TOURE EL.
A Ata |
||
ILIC
C Tor |
||
ANGUISSA
C Nap |
||
CASTROVILLI
C Fio |
||
OBIANG
C Sas |
TITOLARI | ||
---|---|---|
SPORTIELLO
P Mil |
||
HERNANDEZ
D Mil |
||
DUMFRIES
D Int |
||
HATEBOER
D Ata |
||
FRATTESI
C Int |
||
PULISIC
C Mil |
||
MIRANCHUK
C Ata |
||
ZACCAGNI
C Laz |
||
TOURE EL.
A Ata |
||
LOOKMAN
A Ata |
||
MARTINEZ L.
A Int |
||
PANCHINA | ||
CEROFOLINI
P Fro |
||
PEZZELLA
D Emp |
||
MARTIN
D Gen |
||
SAMBIA
D Sal |
||
BARAK
C Fio |
||
ZERBIN
A Mon |
||
CASTROVILLI
C Fio |
||
ANGUISSA
C Nap |
||
EL AZZOUZI
C Bol |
||
AUDERO
P Int |
||
BIJOL
D Udi |