BIRRAVINUK
TITOLARI | ||
---|---|---|
PICKFORD
P Eve |
||
BOLY
D Not |
||
OSHO
D Lut |
||
CASH
D Ast |
||
LONGSTAFF
C New |
||
MCGINN
C Ast |
||
BUONANOTTE
C Bri |
||
ERIKSEN
C Man |
||
MATETA
A Cry |
||
BAILEY (C)
A Ast |
||
ELANGA
A Not |
||
PANCHINA | ||
KAMINSKI
P Lut |
||
TURNER
P Not |
||
SEMENYO
A Bou |
||
HOJLUND
A Man |
||
BETO
A Eve |
||
VINI SOUZA
C She |
||
SZOBOSZLAI
C Liv |
||
BILLING
C Bou |
||
SEMEDO
D Wol |
||
TETE
D Ful |
||
DRAGUSIN
D Tot |
TITOLARI | ||
---|---|---|
FLEKKEN
P Bre |
||
TARKOWSKI
D Eve |
||
KILMAN
D Wol |
||
COUFAL
D Wes |
||
PABLO SARABIA
C Wol |
||
HAVERTZ (C)
C Ars |
||
ODEGAARD
C Ars |
||
DOUCOURE AB.
C Eve |
||
SOUCEK
C Wes |
||
ANTONIO
A Wes |
||
CALVERT-LEWIN
A Eve |
||
PANCHINA | ||
OLSEN
P Ast |
||
MARTINEZ
P Ast |
||
RUBEN DIAS
D Man |
||
AURIER
D Not |
||
BISSOUMA
C Tot |
||
NKUNKU
A Che |
||
JIMENEZ
A Ful |
||
SINISTERRA LUCUMI
C Bou |
||
TRIPPIER
D New |
||
VARANE
D Man |
||
WILLOCK
C New |
TITOLARI | ||
---|---|---|
DUBRAVKA
P New |
||
SALIBA
D Ars |
||
AKE
D Man |
||
BRANTHWAITE
D Eve |
||
SAKA
C Ars |
||
MADDISON
C Tot |
||
PALMER
C Che |
||
PAQUETA
C Wes |
||
BARNES
A New |
||
BOWEN (C)
A Wes |
||
WATKINS
A Ast |
||
PANCHINA | ||
KARIUS
P New |
||
KONSA
D Ast |
||
MAVROPANOS
D Wes |
||
LEMINA
C Wol |
||
TONEY
A Bre |
||
DISASI
D Che |
||
WERNER
A Tot |
||
ALVAREZ V.
C Wes |
||
BOTMAN
D New |
||
WILLIAN
C Ful |
||
JOAO PEDRO
A Bri |
TITOLARI | ||
---|---|---|
HENDERSON DE.
P Cry |
||
DIGNE
D Ast |
||
GOMES
D Wol |
||
GODFREY
D Eve |
||
GUIMARAES
C New |
||
KOVACIC
C Man |
||
DANILO
C Not |
||
CAICEDO
C Che |
||
OLISE
A Cry |
||
MORRIS (C)
A Lut |
||
FOSTER
A Bur |
||
PANCHINA | ||
TRAFFORD
P Bur |
||
FABIANSKI
P Wes |
||
MIGUEL ALMIRON
A New |
||
RICHARLISON
A Tot |
||
MAUPAY
A Bre |
||
HOJBJERG
C Tot |
||
TAVERNIER
C Bou |
||
LO CELSO
C Tot |
||
GABRIEL
D Ars |
||
DOUGHTY
D Lut |
||
COLWILL
D Che |
TITOLARI | ||
---|---|---|
LENO
P Ful |
||
RICE
D Ars |
||
PINNOCK
D Bre |
||
SENESI
D Bou |
||
FODEN (C)
C Man |
||
BERNARDO SILVA
C Man |
||
PARTEY
C Ars |
||
MUDRYK
C Che |
||
CHRISTIE
C Bou |
||
ADEBAYO
A Lut |
||
CARNEIRO DA CUNHA
A Wol |
||
PANCHINA | ||
JOSE SA
P Wol |
||
SANCHEZ
P Che |
||
AMDOUNI
A Bur |
||
ANTONY
A Man |
||
BENRAHMA
A Wes |
||
SCHLUPP
C Cry |
||
REED
C Ful |
||
FERNANDEZ
C Che |
||
ALEXANDER-ARNOLD
D Liv |
||
AKANJI
D Man |
||
WHITE
D Ars |