ANGLOITALIANO
TITOLARI | ||
---|---|---|
AREOLA
P Wes |
||
ASSIGNON
D Bur |
||
CASTAGNE
D Ful |
||
DIOP
D Ful |
||
GODFREY
D Eve |
||
HUGHES
C Cry |
||
BUONANOTTE
C Bri |
||
ENDO
C Liv |
||
CALVERT-LEWIN
A Eve |
||
BAILEY
A Ast |
||
GARNACHO
A Man |
||
PANCHINA | ||
DUBRAVKA
P New |
||
FODERINGHAM
P She |
||
BURKE
D Lut |
||
REAM
D Ful |
||
AGUERD
D Wes |
||
DOMINGUEZ
C Not |
||
KOUYATE
C Not |
||
ARTER
C Not |
||
HOJLUND
A Man |
||
MIGUEL ALMIRON
A New |
||
FOFANA DA.
A Bur |
TITOLARI | ||
---|---|---|
POPE
P New |
||
AKE
D Man |
||
SALIBA
D Ars |
||
ANDERSEN
D Cry |
||
VARANE
D Man |
||
SAKA
C Ars |
||
PALMER
C Che |
||
GILMOUR
C Bri |
||
HAALAND
A Man |
||
TONEY
A Bre |
||
GORDON
A New |
||
PANCHINA | ||
GILLESPIE
P New |
||
KARIUS
P New |
||
ROMERO
D Tot |
||
BOLY
D Not |
||
WILLIAMS
D Man |
||
KAMARA
C Ast |
||
CHUKWUEMEKA
C Che |
||
BAPTISTE
C Bre |
||
ADEBAYO
A Lut |
||
INGS
A Wes |
||
KOLEOSHO
A Bur |
TITOLARI | ||
---|---|---|
STRAKOSHA
P Bre |
||
ESTUPINAN
D Bri |
||
SALIBA
D Ars |
||
WHITE
D Ars |
||
MADDISON
C Tot |
||
TONALI
C New |
||
ANDREAS PEREIRA
C Ful |
||
BROWNHILL
C Bur |
||
DOKU
A Man |
||
INGS
A Wes |
||
TONEY
A Bre |
||
PANCHINA | ||
SHEA
P Lut |
||
JOHNSTONE
P Cry |
||
HARWOOD-BELLIS
D Man |
||
TRIPPIER
D New |
||
FERGUSON NA.
D Cry |
||
MORAN
C Bri |
||
JONES
C Liv |
||
WATSON
C Lut |
||
PEPPLE
A Lut |
||
RASHFORD
A Man |
||
DIALLO
A Man |
TITOLARI | ||
---|---|---|
VERBRUGGEN
P Bri |
||
YOUNG
D Eve |
||
SALIBA
D Ars |
||
LEWIS
D Man |
||
CAICEDO
C Che |
||
PAQUETA
C Wes |
||
SAKA
C Ars |
||
BROWNHILL
C Bur |
||
WOOD
A Not |
||
DOKU
A Man |
||
HAALAND
A Man |
||
PANCHINA | ||
VICARIO
P Tot |
||
TURNER
P Not |
||
BOTMAN
D New |
||
JAMES
D Che |
||
KONATE
D Liv |
||
JONES
C Liv |
||
GREALISH
C Man |
||
MVOM ONANA
C Eve |
||
ENCISO
A Bri |
||
NELSON
A Ars |
||
EDOUARD
A Cry |
TITOLARI | ||
---|---|---|
VICARIO
P Tot |
||
GUSTO
D Che |
||
AJER
D Bre |
||
SALIBA
D Ars |
||
CAICEDO
C Che |
||
ELLIOT
C Liv |
||
PAQUETA
C Wes |
||
WARD-PROWSE
C Wes |
||
ISAK
A New |
||
GORDON
A New |
||
SALAH
A Liv |
||
PANCHINA | ||
AUSTIN
P Tot |
||
FORSTER
P Tot |
||
AARONS
D Bou |
||
ESTUPINAN
D Bri |
||
JAMES
D Che |
||
MITOMA
C Bri |
||
COOK
C Bou |
||
BERGE
C Bur |
||
FERGUSON
A Bri |
||
FABIO SILVA
A Wol |
||
KOLEOSHO
A Bur |
TITOLARI | ||
---|---|---|
VICARIO
P Tot |
||
AINA
D Not |
||
SALIBA
D Ars |
||
GVARDIOL
D Man |
||
HAVERTZ
C Ars |
||
PALMER
C Che |
||
MADDISON
C Tot |
||
FODEN
C Man |
||
TONEY
A Bre |
||
JACKSON NI.
A Che |
||
HAALAND
A Man |
||
PANCHINA | ||
VERBRUGGEN
P Bri |
||
FLEKKEN
P Bre |
||
CHILWELL
D Che |
||
LEWIS
D Man |
||
TRIPPIER
D New |
||
WARD-PROWSE
C Wes |
||
BROWNHILL
C Bur |
||
LOKONGA
C Lut |
||
WATKINS
A Ast |
||
FERGUSON
A Bri |
||
NDAYISHIMIYE
A Bur |
TITOLARI | ||
---|---|---|
ALISSON
P Liv |
||
SALIBA
D Ars |
||
LIVRAMENTO
D New |
||
MENGI
D Lut |
||
LEMINA
C Wol |
||
BROWNHILL
C Bur |
||
GARNER
C Eve |
||
JOAO GOMES
C Wol |
||
HAALAND
A Man |
||
SALAH
A Liv |
||
GORDON
A New |
||
PANCHINA | ||
KELLEHER
P Liv |
||
ADRIAN
P Liv |
||
LEWIS
D Man |
||
TOFFOLO
D Not |
||
JAMES
D Che |
||
BERGE
C Bur |
||
RIEDEWALD
C Cry |
||
NORWOOD
C She |
||
ARCHER
A She |
||
AMDOUNI
A Bur |
||
RASHFORD
A Man |
TITOLARI | ||
---|---|---|
VICARIO
P Tot |
||
PAU TORRES
D Ast |
||
COUFAL
D Wes |
||
GUEHI
D Cry |
||
PALMER
C Che |
||
LUIS DIAZ
C Liv |
||
BROWNHILL
C Bur |
||
JANELT
C Bre |
||
CHRISTIE
C Bou |
||
GORDON
A New |
||
SALAH
A Liv |
||
PANCHINA | ||
TURNER
P Not |
||
HENNESSEY
P Not |
||
ESTUPINAN
D Bri |
||
LOCKYER
D Lut |
||
FOFANA
D Che |
||
KULUSEVSKI
C Tot |
||
MADDISON
C Tot |
||
COULIBALY
C She |
||
DIALLO
A Man |
||
FERGUSON
A Bri |
||
ATTA AGYEI
A Bur |