FANTAMANAGER
TITOLARI | ||
---|---|---|
MANDAS
P Laz |
||
DIMARCO
D Int |
||
DORGU
D Lec |
||
CALAFIORI
D Bol |
||
MARTINEZ QUARTA
D Fio |
||
FELIPE ANDERSON
C Laz |
||
CALHANOGLU
C Int |
||
KOOPMEINERS
C Ata |
||
GUDMUNDSSON
C Gen |
||
ZIRKZEE
A Bol |
||
CASTELLANOS
A Laz |
||
PANCHINA | ||
SVILAR
P Rom |
||
SEPE
P Laz |
||
MINA
D Cag |
||
BIJOL
D Udi |
||
DODO
D Fio |
||
RENATO SANCHES
C Rom |
||
BARELLA
C Int |
||
EL AZZOUZI
C Bol |
||
DEFREL
A Sas |
||
OBIANG
C Sas |
||
BRENNER
A Udi |
TITOLARI | ||
---|---|---|
MANDAS
P Laz |
||
ROMAGNOLI
D Laz |
||
PAVARD
D Int |
||
CALAFIORI
D Bol |
||
GENDREY
D Lec |
||
CALHANOGLU
C Int |
||
LUIS ALBERTO
C Laz |
||
CHIESA
C Juv |
||
ZIRKZEE
A Bol |
||
OSIMHEN
A Nap |
||
VLAHOVIC
A Juv |
||
PANCHINA | ||
SVILAR
P Rom |
||
CONTINI
P Nap |
||
BURNETE
A Lec |
||
ANGUISSA
C Nap |
||
BIJOL
D Udi |
||
SAZONOV
D Tor |
||
VIGNATO SA.
C Mon |
||
EL AZZOUZI
C Bol |
||
BOHINEN
C Gen |
||
PEZZELLA
D Emp |
||
ADOPO
C Ata |
TITOLARI | ||
---|---|---|
MANDAS
P Laz |
||
ROMAGNOLI
D Laz |
||
CALAFIORI
D Bol |
||
DIMARCO
D Int |
||
GATTI
D Juv |
||
CALHANOGLU
C Int |
||
ORSOLINI
C Bol |
||
KOOPMEINERS
C Ata |
||
MARTINEZ L.
A Int |
||
RETEGUI
A Gen |
||
SCAMACCA
A Ata |
||
PANCHINA | ||
FALCONE
P Lec |
||
SVILAR
P Rom |
||
ABRAHAM
A Rom |
||
RAFIA
C Lec |
||
ANGUISSA
C Nap |
||
BIRAGHI
D Fio |
||
BIJOL
D Udi |
||
PEZZELLA
D Emp |
||
EL AZZOUZI
C Bol |
||
ADOPO
C Ata |
||
BOHINEN
C Gen |
TITOLARI | ||
---|---|---|
MANDAS
P Laz |
||
MARUSIC
D Laz |
||
DARMIAN
D Int |
||
RUGGERI
D Ata |
||
KOOPMEINERS
C Ata |
||
FELIPE ANDERSON
C Laz |
||
GUDMUNDSSON
C Gen |
||
DE KETELAERE
C Ata |
||
ORSOLINI
C Bol |
||
LOOKMAN
A Ata |
||
SCAMACCA
A Ata |
||
PANCHINA | ||
SEPE
P Laz |
||
PERIN
P Juv |
||
PARISI
D Fio |
||
MARTIN
D Gen |
||
THIAW
D Mil |
||
BIJOL
D Udi |
||
EL AZZOUZI
C Bol |
||
ANGUISSA
C Nap |
||
OBIANG
C Sas |
||
CASTELLANOS
A Laz |
||
ABRAHAM
A Rom |
TITOLARI | ||
---|---|---|
MANDAS
P Laz |
||
DIMARCO
D Int |
||
MARTINEZ QUARTA
D Fio |
||
POSCH
D Bol |
||
BIRAGHI
D Fio |
||
THURAM
C Int |
||
ORSOLINI
C Bol |
||
GUDMUNDSSON
C Gen |
||
KOOPMEINERS
C Ata |
||
OSIMHEN
A Nap |
||
LOOKMAN
A Ata |
||
PANCHINA | ||
SVILAR
P Rom |
||
SEPE
P Laz |
||
BISSECK
D Int |
||
CASALE
D Laz |
||
PEZZELLA
D Emp |
||
BARELLA
C Int |
||
ANGUISSA
C Nap |
||
EL AZZOUZI
C Bol |
||
BOHINEN
C Gen |
||
ABRAHAM
A Rom |
||
ZERBIN
A Mon |