FANTAMANAGER
TITOLARI | ||
---|---|---|
SZCZESNY
P Juv |
||
HERNANDEZ
D Mil |
||
BREMER
D Juv |
||
CAMBIASO
D Juv |
||
CHUKWUEZE
C Mil |
||
CHIESA
C Juv |
||
GONZALEZ
C Fio |
||
THURAM
C Int |
||
PULISIC
C Mil |
||
VLAHOVIC
A Juv |
||
MILIK
A Juv |
||
PANCHINA | ||
PERIN
P Juv |
||
SPORTIELLO
P Mil |
||
MARTIN
D Gen |
||
BIJOL
D Udi |
||
PEZZELLA
D Emp |
||
KRSTOVIC
A Lec |
||
KEAN
A Juv |
||
TAMEZE
C Tor |
||
CASTROVILLI
C Fio |
||
ANGUISSA
C Nap |
||
OBERT
D Cag |
TITOLARI | ||
---|---|---|
SPORTIELLO
P Mil |
||
GATTI
D Juv |
||
RUGANI
D Juv |
||
CAMBIASO
D Juv |
||
KOOPMEINERS
C Ata |
||
GUDMUNDSSON
C Gen |
||
FELIPE ANDERSON
C Laz |
||
CHIESA
C Juv |
||
RETEGUI
A Gen |
||
SCAMACCA
A Ata |
||
VLAHOVIC
A Juv |
||
PANCHINA | ||
BIJOL
D Udi |
||
ANGUISSA
C Nap |
||
BAEZ
C Fro |
||
MILIK
A Juv |
||
CASTROVILLI
C Fio |
||
LIPANI
C Sas |
||
KALULU
D Mil |
||
PEZZELLA
D Emp |
||
BONIFAZI
D Fro |
||
CHRISTENSEN
P Fio |
||
CEROFOLINI
P Fro |
TITOLARI | ||
---|---|---|
AUDERO
P Int |
||
DIMARCO
D Int |
||
BUONGIORNO
D Tor |
||
BREMER
D Juv |
||
MARUSIC
D Laz |
||
PULISIC
C Mil |
||
GUDMUNDSSON
C Gen |
||
FRATTESI
C Int |
||
CHIESA
C Juv |
||
LUIS ALBERTO
C Laz |
||
VLAHOVIC
A Juv |
||
PANCHINA | ||
SPORTIELLO
P Mil |
||
SMALLING
D Rom |
||
DODO
D Fio |
||
ABRAHAM
A Rom |
||
COULIBALY L.
C Sal |
||
BRENNER
A Udi |
||
LIPANI
C Sas |
||
PEZZELLA
D Emp |
||
CASTROVILLI
C Fio |
||
DAVIS
A Udi |
||
CHRISTENSEN
P Fio |
TITOLARI | ||
---|---|---|
PERIN
P Juv |
||
HERNANDEZ
D Mil |
||
BREMER
D Juv |
||
CAMBIASO
D Juv |
||
THURAM
C Int |
||
PULISIC
C Mil |
||
CHIESA
C Juv |
||
LUIS ALBERTO
C Laz |
||
GUDMUNDSSON
C Gen |
||
MILIK
A Juv |
||
VLAHOVIC
A Juv |
||
PANCHINA | ||
SPORTIELLO
P Mil |
||
MARTIN
D Gen |
||
BIJOL
D Udi |
||
DODO
D Fio |
||
CASTROVILLI
C Fio |
||
KEAN
A Juv |
||
LIPANI
C Sas |
||
ANGUISSA
C Nap |
||
DAVIS
A Udi |
||
CHRISTENSEN
P Fio |
||
PEZZELLA
D Emp |
TITOLARI | ||
---|---|---|
SZCZESNY
P Juv |
||
CAMBIASO
D Juv |
||
BREMER
D Juv |
||
CARLOS AUGUSTO
D Int |
||
DIMARCO
D Int |
||
KVARATSKHELIA
C Nap |
||
CHIESA
C Juv |
||
RABIOT
C Juv |
||
CHUKWUEZE
C Mil |
||
PULISIC
C Mil |
||
VLAHOVIC
A Juv |
||
PANCHINA | ||
PERIN
P Juv |
||
SPORTIELLO
P Mil |
||
FELIPE ANDERSON
C Laz |
||
LUIS ALBERTO
C Laz |
||
CASTROVILLI
C Fio |
||
MILIK
A Juv |
||
KEAN
A Juv |
||
BISSECK
D Int |
||
GATTI
D Juv |
||
BONIFAZI
D Fro |
||
BRENNER
A Udi |
TITOLARI | ||
---|---|---|
SPORTIELLO
P Mil |
||
GATTI
D Juv |
||
CAMBIASO
D Juv |
||
DORGU
D Lec |
||
GUDMUNDSSON
C Gen |
||
CHIESA
C Juv |
||
FELIPE ANDERSON
C Laz |
||
PULISIC
C Mil |
||
RETEGUI
A Gen |
||
VLAHOVIC
A Juv |
||
GIROUD
A Mil |
||
PANCHINA | ||
MILIK
A Juv |
||
LUIS ALBERTO
C Laz |
||
ALMQVIST
C Lec |
||
VOGLIACCO
D Gen |
||
BIRAGHI
D Fio |
||
MARTIN
D Gen |
||
POLITANO
C Nap |
||
PEZZELLA
D Emp |
||
CASTROVILLI
C Fio |
||
CEROFOLINI
P Fro |
||
CHRISTENSEN
P Fio |