FC_SERIE_A
TITOLARI | ||
---|---|---|
SZCZESNY
P Juv |
||
DIMARCO
D Int |
||
BREMER
D Juv |
||
HERNANDEZ
D Mil |
||
CAMBIASO
D Juv |
||
PEREYRA
C Udi |
||
DYBALA
T Rom |
||
PULISIC
T Mil |
||
GONZALEZ
T Fio |
||
VLAHOVIC
A Juv |
||
MARTINEZ L.
A Int |
||
PANCHINA | ||
PERIN
P Juv |
||
PAVARD
D Int |
||
DANILO
D Juv |
||
RRAHMANI
D Nap |
||
KEAN
A Juv |
||
DEIOLA
C Cag |
||
KVARATSKHELIA
T Nap |
||
BARRENECHEA
C Fro |
||
BASIC
C Sal |
||
TOURE EL.
A Ata |
||
ABRAHAM
A Rom |
||
PAOLO SOUSA
M Sal |
TITOLARI | ||
---|---|---|
SOMMER
P Int |
||
POSCH
D Bol |
||
BREMER
D Juv |
||
DI LORENZO
D Nap |
||
DIMARCO
D Int |
||
DYBALA
T Rom |
||
FRATTESI
C Int |
||
CALHANOGLU
T Int |
||
PULISIC
T Mil |
||
YILDIZ
A Juv |
||
MARTINEZ L.
A Int |
||
PANCHINA | ||
AUDERO
P Int |
||
SVILAR
P Rom |
||
OSIMHEN
A Nap |
||
KEAN
A Juv |
||
KOOPMEINERS
C Ata |
||
HERNANDEZ
D Mil |
||
SERDAR
C Ver |
||
HUIJSEN
D Rom |
||
CABAL MURILLO
D Ver |
||
GIANNETTI
D Udi |
||
BARRENECHEA
C Fro |
||
ZANETTI
M Emp |
TITOLARI | ||
---|---|---|
SVILAR
P Rom |
||
DIMARCO
D Int |
||
MINA
D Cag |
||
HERNANDEZ
D Mil |
||
POSCH
D Bol |
||
EL AZZOUZI
C Bol |
||
PULISIC
T Mil |
||
DYBALA
T Rom |
||
ORSOLINI
T Bol |
||
THURAM
A Int |
||
MARTINEZ L.
A Int |
||
PANCHINA | ||
KAMADA
T Laz |
||
TOURE EL.
A Ata |
||
CAMBIASO
D Juv |
||
DI LORENZO
D Nap |
||
BIJOL
D Udi |
||
CABAL MURILLO
D Ver |
||
GUENDOUZI
C Laz |
||
KOOPMEINERS
C Ata |
||
BELARDINELLI
C Emp |
||
PERIN
P Juv |
||
SZCZESNY
P Juv |
||
JURIC
M Tor |
TITOLARI | ||
---|---|---|
SOMMER
P Int |
||
HERNANDEZ
D Mil |
||
DIMARCO
D Int |
||
DOSSENA
D Cag |
||
RUGGERI
D Ata |
||
SAELEMAEKERS
C Bol |
||
COLPANI
C Mon |
||
PULISIC
T Mil |
||
SCAMACCA
A Ata |
||
GIROUD
A Mil |
||
MARTINEZ L.
A Int |
||
PANCHINA | ||
AUDERO
P Int |
||
ORISTANIO
T Cag |
||
FOLORUNSHO
C Ver |
||
FABBIAN
C Bol |
||
BARRENECHEA
C Fro |
||
RRAHMANI
D Nap |
||
KRISTENSEN
D Rom |
||
MONTERISI
D Fro |
||
CABAL MURILLO
D Ver |
||
KOOPMEINERS
C Ata |
||
SCUFFET
P Cag |
||
MOTTA
M Bol |
TITOLARI | ||
---|---|---|
SOMMER
P Int |
||
CAMBIASO
D Juv |
||
DE VRIJ
D Int |
||
BREMER
D Juv |
||
BELLANOVA
D Tor |
||
FOLORUNSHO
C Ver |
||
LEAO
T Mil |
||
DYBALA
T Rom |
||
CHIESA
T Juv |
||
SCAMACCA
A Ata |
||
CHEDDIRA
A Fro |
||
PANCHINA | ||
AUDERO
P Int |
||
DI GENNARO
P Int |
||
VLAHOVIC
A Juv |
||
RUGGERI
D Ata |
||
HERNANDEZ
D Mil |
||
BONIFAZI
D Fro |
||
CASTROVILLI
C Fio |
||
LIPANI
C Sas |
||
ORISTANIO
T Cag |
||
KOOPMEINERS
C Ata |
||
ABRAHAM
A Rom |
||
GASPERINI
M Ata |
TITOLARI | ||
---|---|---|
SZCZESNY
P Juv |
||
CAMBIASO
D Juv |
||
HERNANDEZ
D Mil |
||
BREMER
D Juv |
||
DIMARCO
D Int |
||
CHIESA
T Juv |
||
PULISIC
T Mil |
||
CALHANOGLU
T Int |
||
COULIBALY L.
C Sal |
||
MARTINEZ L.
A Int |
||
THURAM
A Int |
||
PANCHINA | ||
PERIN
P Juv |
||
PINSOGLIO
P Juv |
||
BARRENECHEA
C Fro |
||
DEIOLA
C Cag |
||
ABRAHAM
A Rom |
||
KOOPMEINERS
C Ata |
||
CORFITZEN
A Lec |
||
MINA
D Cag |
||
BIJOL
D Udi |
||
IZZO
D Mon |
||
LOMBARDI
A Laz |
||
RANIERI CL.
M Cag |
TITOLARI | ||
---|---|---|
CARNESECCHI
P Ata |
||
HERNANDEZ
D Mil |
||
DOSSENA
D Cag |
||
BREMER
D Juv |
||
DIMARCO
D Int |
||
COLPANI
C Mon |
||
PULISIC
T Mil |
||
LOOKMAN
T Ata |
||
DYBALA
T Rom |
||
VLAHOVIC
A Juv |
||
LUCCA
A Udi |
||
PANCHINA | ||
MUSSO
P Ata |
||
ROSSI
P Ata |
||
CABAL MURILLO
D Ver |
||
THIAW
D Mil |
||
BONFANTI
D Ata |
||
BARRENECHEA
C Fro |
||
BONDO
C Mon |
||
LIPANI
C Sas |
||
TOURE EL.
A Ata |
||
BRENNER
A Udi |
||
LOMBARDI
A Laz |
||
BARONI
M Ver |
TITOLARI | ||
---|---|---|
SOMMER
P Int |
||
HERNANDEZ
D Mil |
||
POSCH
D Bol |
||
DIMARCO
D Int |
||
MINA
D Cag |
||
RABIOT
C Juv |
||
DYBALA
T Rom |
||
CHIESA
T Juv |
||
LEAO
T Mil |
||
ZIRKZEE
A Bol |
||
MARTINEZ L.
A Int |
||
PANCHINA | ||
AUDERO
P Int |
||
CHRISTENSEN
P Fio |
||
RUGGERI
D Ata |
||
CAMBIASO
D Juv |
||
IZZO
D Mon |
||
BARRENECHEA
C Fro |
||
FELIPE ANDERSON
T Laz |
||
BASIC
C Sal |
||
OSIMHEN
A Nap |
||
TOURE EL.
A Ata |
||
ABRAHAM
A Rom |
||
ZANETTI
M Emp |
TITOLARI | ||
---|---|---|
OKOYE
P Udi |
||
DIMARCO
D Int |
||
DOIG
D Sas |
||
BREMER
D Juv |
||
HERNANDEZ
D Mil |
||
BARELLA
C Int |
||
KVARATSKHELIA
T Nap |
||
RABIOT
C Juv |
||
LAURIENTE
T Sas |
||
MARTINEZ L.
A Int |
||
VLAHOVIC
A Juv |
||
PANCHINA | ||
MAIGNAN
P Mil |
||
SPORTIELLO
P Mil |
||
OSIMHEN
A Nap |
||
BUONGIORNO
D Tor |
||
POSCH
D Bol |
||
BARRENECHEA
C Fro |
||
WALUKIEWICZ
D Emp |
||
ABRAHAM
A Rom |
||
BASIC
C Sal |
||
CORFITZEN
A Lec |
||
SMALLING
D Rom |
||
RANIERI CL.
M Cag |
TITOLARI | ||
---|---|---|
SVILAR
P Rom |
||
HERNANDEZ
D Mil |
||
DIMARCO
D Int |
||
BREMER
D Juv |
||
DODO
D Fio |
||
FOLORUNSHO
C Ver |
||
LEAO
T Mil |
||
CALHANOGLU
T Int |
||
GONZALEZ
T Fio |
||
VLAHOVIC
A Juv |
||
MARTINEZ L.
A Int |
||
PANCHINA | ||
MAIGNAN
P Mil |
||
SPORTIELLO
P Mil |
||
OSIMHEN
A Nap |
||
ABRAHAM
A Rom |
||
TOURE EL.
A Ata |
||
MARTEGANI
T Sal |
||
POSCH
D Bol |
||
DARMIAN
D Int |
||
BIJOL
D Udi |
||
HUIJSEN
D Rom |
||
BASIC
C Sal |
||
DIONISI
M Sas |