FANTAGOAT
TITOLARI | ||
---|---|---|
CARNESECCHI
P Ata |
||
DIMARCO
D Int |
||
BREMER
D Juv |
||
HERNANDEZ
D Mil |
||
MARUSIC
D Laz |
||
ORSOLINI
C Bol |
||
KOOPMEINERS
C Ata |
||
PELLEGRINI LO.
C Rom |
||
VLAHOVIC
A Juv |
||
OSIMHEN
A Nap |
||
MARTINEZ L.
A Int |
||
PANCHINA | ||
CHRISTENSEN
P Fio |
||
TURATI
P Fro |
||
RUGGERI
D Ata |
||
PIROLA
D Sal |
||
BAKKER
D Ata |
||
LOBOTKA
C Nap |
||
FAZZINI
C Emp |
||
BARRENECHEA
C Fro |
||
SMALLING
D Rom |
||
KAIO JORGE
A Fro |
||
KEAN
A Juv |
TITOLARI | ||
---|---|---|
MILINKOVIC SAVIC
P Tor |
||
SABELLI
D Gen |
||
DUMFRIES
D Int |
||
TOMORI
D Mil |
||
HERNANDEZ
D Mil |
||
BASIC
C Sal |
||
KOOPMEINERS
C Ata |
||
CHIESA
C Juv |
||
LUKAKU
A Rom |
||
MARTINEZ L.
A Int |
||
THURAM
A Int |
||
PANCHINA | ||
GEMELLO
P Tor |
||
POPA
P Tor |
||
ABRAHAM
A Rom |
||
SOULE'
A Fro |
||
MAGNANI
D Ver |
||
FOLORUNSHO
C Ver |
||
BARRENECHEA
C Fro |
||
LOVRIC
C Udi |
||
BIJOL
D Udi |
||
LUCUMI
D Bol |
||
CACACE
D Emp |
TITOLARI | ||
---|---|---|
SPORTIELLO
P Mil |
||
DOSSENA
D Cag |
||
SCALVINI
D Ata |
||
DIMARCO
D Int |
||
KOOPMEINERS
C Ata |
||
PEREYRA
C Udi |
||
CALHANOGLU
C Int |
||
COLPANI
C Mon |
||
ZIRKZEE
A Bol |
||
VLAHOVIC
A Juv |
||
MARTINEZ L.
A Int |
||
PANCHINA | ||
MAIGNAN
P Mil |
||
MIRANTE
P Mil |
||
DEIOLA
C Cag |
||
SECK
A Fro |
||
GONZALEZ
C Fio |
||
MONTERISI
D Fro |
||
FOLORUNSHO
C Ver |
||
ZERBIN
A Mon |
||
SMALLING
D Rom |
||
CACACE
D Emp |
||
EBOSELE
D Udi |
TITOLARI | ||
---|---|---|
SZCZESNY
P Juv |
||
ZAPPACOSTA
D Ata |
||
RRAHMANI
D Nap |
||
HERNANDEZ
D Mil |
||
BREMER
D Juv |
||
KOOPMEINERS
C Ata |
||
CALHANOGLU
C Int |
||
CHIESA
C Juv |
||
THURAM
A Int |
||
OSIMHEN
A Nap |
||
VLAHOVIC
A Juv |
||
PANCHINA | ||
YILDIZ
A Juv |
||
BURNETE
A Lec |
||
REIJNDERS
C Mil |
||
FOLORUNSHO
C Ver |
||
MARTEGANI
C Sal |
||
BASIC
C Sal |
||
IZZO
D Mon |
||
DOSSENA
D Cag |
||
CACACE
D Emp |
||
BONIFAZI
D Fro |
||
PERIN
P Juv |
TITOLARI | ||
---|---|---|
MILINKOVIC SAVIC
P Tor |
||
TOMORI
D Mil |
||
BREMER
D Juv |
||
DI LORENZO
D Nap |
||
POLITANO
C Nap |
||
KOOPMEINERS
C Ata |
||
CALHANOGLU
C Int |
||
CHIESA
C Juv |
||
LEAO
A Mil |
||
LUKAKU
A Rom |
||
OSIMHEN
A Nap |
||
PANCHINA | ||
BERISHA
P Emp |
||
GEMELLO
P Tor |
||
DE WINTER
D Gen |
||
BRADARIC
D Sal |
||
ABRAHAM
A Rom |
||
VITI
D Sas |
||
CACACE
D Emp |
||
REIJNDERS
C Mil |
||
MILENKOVIC
D Fio |
||
DEULOFEU
A Udi |
||
BONDO
C Mon |
TITOLARI | ||
---|---|---|
SVILAR
P Rom |
||
MARTINEZ QUARTA
D Fio |
||
HERNANDEZ
D Mil |
||
DUMFRIES
D Int |
||
CALAFIORI
D Bol |
||
PESSINA
C Mon |
||
GONZALEZ
C Fio |
||
FELIPE ANDERSON
C Laz |
||
VLAHOVIC
A Juv |
||
OSIMHEN
A Nap |
||
THURAM
A Int |
||
PANCHINA | ||
RETEGUI
A Gen |
||
TOURE EL.
A Ata |
||
ZARRAGA
C Udi |
||
VLASIC
C Tor |
||
FERGUSON
C Bol |
||
BELARDINELLI
C Emp |
||
DOIG
D Sas |
||
LLORENTE
D Rom |
||
BONIFAZI
D Fro |
||
PATRICIO
P Rom |
||
CRAGNO
P Sas |
TITOLARI | ||
---|---|---|
SZCZESNY
P Juv |
||
HERNANDEZ
D Mil |
||
DIMARCO
D Int |
||
BELLANOVA
D Tor |
||
COLPANI
C Mon |
||
PELLEGRINI LO.
C Rom |
||
POLITANO
C Nap |
||
SAELEMAEKERS
C Bol |
||
GIROUD
A Mil |
||
VLAHOVIC
A Juv |
||
MARTINEZ L.
A Int |
||
PANCHINA | ||
PERIN
P Juv |
||
PINSOGLIO
P Juv |
||
ZANOLI
D Sal |
||
VITI
D Sas |
||
LOVATO
D Tor |
||
CACACE
D Emp |
||
AKE
A Udi |
||
BARRENECHEA
C Fro |
||
BASIC
C Sal |
||
YILDIZ
A Juv |
||
GINEITIS
C Tor |
TITOLARI | ||
---|---|---|
SOMMER
P Int |
||
HERNANDEZ
D Mil |
||
BREMER
D Juv |
||
DORGU
D Lec |
||
ANGELINO
D Rom |
||
ZACCAGNI
C Laz |
||
KOOPMEINERS
C Ata |
||
CHIESA
C Juv |
||
OSIMHEN
A Nap |
||
VLAHOVIC
A Juv |
||
MARTINEZ L.
A Int |
||
PANCHINA | ||
AUDERO
P Int |
||
RRAHMANI
D Nap |
||
POSCH
D Bol |
||
VITI
D Sas |
||
SMALLING
D Rom |
||
EL SHAARAWY
C Rom |
||
KARLSSON
C Bol |
||
BONDO
C Mon |
||
BASIC
C Sal |
||
TOURE EL.
A Ata |
||
YILDIZ
A Juv |
TITOLARI | ||
---|---|---|
SZCZESNY
P Juv |
||
DIMARCO
D Int |
||
HERNANDEZ
D Mil |
||
KAYODE
D Fio |
||
CHIESA
C Juv |
||
KOOPMEINERS
C Ata |
||
GONZALEZ
C Fio |
||
PESSINA
C Mon |
||
VLAHOVIC
A Juv |
||
OSIMHEN
A Nap |
||
MARTINEZ L.
A Int |
||
PANCHINA | ||
PERIN
P Juv |
||
PINSOGLIO
P Juv |
||
LAZARO
D Tor |
||
CABAL MURILLO
D Ver |
||
DOIG
D Sas |
||
VITI
D Sas |
||
FOLORUNSHO
C Ver |
||
LIPANI
C Sas |
||
LOFTUS-CHEEK
C Mil |
||
YILDIZ
A Juv |
||
CASTRO
A Bol |
TITOLARI | ||
---|---|---|
SZCZESNY
P Juv |
||
PELLEGRINI
D Laz |
||
DI LORENZO
D Nap |
||
HERNANDEZ
D Mil |
||
DIMARCO
D Int |
||
BONAVENTURA
C Fio |
||
PELLEGRINI LO.
C Rom |
||
POLITANO
C Nap |
||
MARTINEZ L.
A Int |
||
OSIMHEN
A Nap |
||
VLAHOVIC
A Juv |
||
PANCHINA | ||
PERIN
P Juv |
||
PINSOGLIO
P Juv |
||
MASINA
D Tor |
||
OKOLI
D Fro |
||
CACACE
D Emp |
||
CASTROVILLI
C Fio |
||
MALEH
C Emp |
||
CARBONI
C Mon |
||
BONDO
C Mon |
||
YILDIZ
A Juv |
||
BURNETE
A Lec |
TITOLARI | ||
---|---|---|
CARNESECCHI
P Ata |
||
HERNANDEZ
D Mil |
||
CABAL MURILLO
D Ver |
||
DIMARCO
D Int |
||
CHIESA
C Juv |
||
RABIOT
C Juv |
||
REIJNDERS
C Mil |
||
EL SHAARAWY
C Rom |
||
KVARATSKHELIA
A Nap |
||
MARTINEZ L.
A Int |
||
LEAO
A Mil |
||
PANCHINA | ||
MUSSO
P Ata |
||
ROSSI
P Ata |
||
DOSSENA
D Cag |
||
HUIJSEN
D Rom |
||
CACACE
D Emp |
||
DANILO
D Juv |
||
ORISTANIO
C Cag |
||
MALEH
C Emp |
||
BELARDINELLI
C Emp |
||
ABRAHAM
A Rom |
||
KEAN
A Juv |
TITOLARI | ||
---|---|---|
SZCZESNY
P Juv |
||
HERNANDEZ
D Mil |
||
RANIERI
D Fio |
||
RRAHMANI
D Nap |
||
DUMFRIES
D Int |
||
CHIESA
C Juv |
||
MKHITARYAN
C Int |
||
COLPANI
C Mon |
||
ZACCAGNI
C Laz |
||
VLAHOVIC
A Juv |
||
MARTINEZ L.
A Int |
||
PANCHINA | ||
PERIN
P Juv |
||
PINSOGLIO
P Juv |
||
PAVARD
D Int |
||
POSCH
D Bol |
||
MATTURRO
D Gen |
||
PALOMINO
D Ata |
||
LUKAKU
A Rom |
||
CARBONI
C Mon |
||
NICOLUSSI CAVIGLIA
C Juv |
||
BARRENECHEA
C Fro |
||
YILDIZ
A Juv |
TITOLARI | ||
---|---|---|
SZCZESNY
P Juv |
||
CALABRIA
D Mil |
||
DUMFRIES
D Int |
||
HERNANDEZ
D Mil |
||
ZAPPACOSTA
D Ata |
||
BARELLA
C Int |
||
CHIESA
C Juv |
||
PELLEGRINI LO.
C Rom |
||
REIJNDERS
C Mil |
||
THURAM
A Int |
||
VLAHOVIC
A Juv |
||
PANCHINA | ||
CARNESECCHI
P Ata |
||
CRAGNO
P Sas |
||
BAKKER
D Ata |
||
KOLASINAC
D Ata |
||
HUIJSEN
D Rom |
||
DOIG
D Sas |
||
FOLORUNSHO
C Ver |
||
HARROUI
C Fro |
||
PAFUNDI
C Udi |
||
SOULE'
A Fro |
||
BERARDI
A Sas |
TITOLARI | ||
---|---|---|
CONSIGLI
P Sas |
||
DOSSENA
D Cag |
||
IZZO
D Mon |
||
MILENKOVIC
D Fio |
||
KOOPMEINERS
C Ata |
||
DE KETELAERE
C Ata |
||
CALHANOGLU
C Int |
||
PELLEGRINI LO.
C Rom |
||
MARTINEZ L.
A Int |
||
KVARATSKHELIA
A Nap |
||
LUKAKU
A Rom |
||
PANCHINA | ||
CRAGNO
P Sas |
||
RANIERI
D Fio |
||
LOVATO
D Tor |
||
OYONO
D Fro |
||
COLPANI
C Mon |
||
MONTERISI
D Fro |
||
BOTHEIM
A Sal |
||
PEGOLO
P Sas |
||
IBRAHIMOVIC
A Fro |
||
GRASSI
C Emp |
||
BARAK
C Fio |
TITOLARI | ||
---|---|---|
SVILAR
P Rom |
||
MARUSIC
D Laz |
||
VOJVODA
D Tor |
||
POSCH
D Bol |
||
DI LORENZO
D Nap |
||
BARELLA
C Int |
||
POLITANO
C Nap |
||
CHIESA
C Juv |
||
MARTINEZ L.
A Int |
||
OSIMHEN
A Nap |
||
LUKAKU
A Rom |
||
PANCHINA | ||
PATRICIO
P Rom |
||
CRAGNO
P Sas |
||
COLPANI
C Mon |
||
AKPA AKPRO
C Mon |
||
GELLI
C Fro |
||
CARBONI
C Mon |
||
CACACE
D Emp |
||
IZZO
D Mon |
||
VITI
D Sas |
||
TOURE EL.
A Ata |
||
SIMY
A Sal |
TITOLARI | ||
---|---|---|
SZCZESNY
P Juv |
||
RANIERI
D Fio |
||
DIMARCO
D Int |
||
DORGU
D Lec |
||
BELLANOVA
D Tor |
||
PULISIC
C Mil |
||
CHIESA
C Juv |
||
ISAKSEN
C Laz |
||
THURAM
A Int |
||
OSIMHEN
A Nap |
||
LUKAKU
A Rom |
||
PANCHINA | ||
PERIN
P Juv |
||
FABBIAN
C Bol |
||
YILDIZ
A Juv |
||
SIMEONE
A Nap |
||
DE KETELAERE
C Ata |
||
VIOLA
C Cag |
||
FOLORUNSHO
C Ver |
||
ANGELINO
D Rom |
||
HUIJSEN
D Rom |
||
ZORTEA
D Fro |
||
ZANOLI
D Sal |
TITOLARI | ||
---|---|---|
MILINKOVIC SAVIC
P Tor |
||
MILENKOVIC
D Fio |
||
DIMARCO
D Int |
||
VOJVODA
D Tor |
||
PULISIC
C Mil |
||
PELLEGRINI LO.
C Rom |
||
BARELLA
C Int |
||
GONZALEZ
C Fio |
||
OSIMHEN
A Nap |
||
MARTINEZ L.
A Int |
||
VLAHOVIC
A Juv |
||
PANCHINA | ||
GEMELLO
P Tor |
||
SVILAR
P Rom |
||
RRAHMANI
D Nap |
||
LUPERTO
D Emp |
||
CACACE
D Emp |
||
DE KETELAERE
C Ata |
||
ABRAHAM
A Rom |
||
BASIC
C Sal |
||
YILDIZ
A Juv |
||
MASINA
D Tor |
||
VITI
D Sas |
TITOLARI | ||
---|---|---|
SZCZESNY
P Juv |
||
ZAPPACOSTA
D Ata |
||
HERNANDEZ
D Mil |
||
MAGNANI
D Ver |
||
MINA
D Cag |
||
PULISIC
C Mil |
||
AEBISCHER
C Bol |
||
PELLEGRINI LO.
C Rom |
||
VLAHOVIC
A Juv |
||
GIROUD
A Mil |
||
LUKAKU
A Rom |
||
PANCHINA | ||
PERIN
P Juv |
||
PINSOGLIO
P Juv |
||
CACACE
D Emp |
||
SPINAZZOLA
D Rom |
||
JOAO FERREIRA
D Udi |
||
WALUKIEWICZ
D Emp |
||
BARRENECHEA
C Fro |
||
NOSLIN
A Ver |
||
LEGOWSKI
C Sal |
||
YILDIZ
A Juv |
||
CARBONI
C Mon |
TITOLARI | ||
---|---|---|
PROVEDEL
P Laz |
||
DUMFRIES
D Int |
||
CARBONI AN.
D Mon |
||
MONTERISI
D Fro |
||
COLPANI
C Mon |
||
DE KETELAERE
C Ata |
||
FOLORUNSHO
C Ver |
||
ZACCAGNI
C Laz |
||
ZIRKZEE
A Bol |
||
VLAHOVIC
A Juv |
||
MARTINEZ L.
A Int |
||
PANCHINA | ||
MANDAS
P Laz |
||
SEPE
P Laz |
||
TRAORE
A Mil |
||
CRUZ
A Ver |
||
REIJNDERS
C Mil |
||
BONDO
C Mon |
||
POGBA
C Juv |
||
WALUKIEWICZ
D Emp |
||
TRESSOLDI RUAN
D Sas |
||
MAGNANI
D Ver |
||
CABAL MURILLO
D Ver |
TITOLARI | ||
---|---|---|
SVILAR
P Rom |
||
HERNANDEZ
D Mil |
||
TOMORI
D Mil |
||
DI LORENZO
D Nap |
||
BREMER
D Juv |
||
PULISIC
C Mil |
||
LUIS ALBERTO
C Laz |
||
KOOPMEINERS
C Ata |
||
LUKAKU
A Rom |
||
VLAHOVIC
A Juv |
||
OSIMHEN
A Nap |
||
PANCHINA | ||
PATRICIO
P Rom |
||
BOER
P Rom |
||
ANGELINO
D Rom |
||
DOSSENA
D Cag |
||
VITI
D Sas |
||
ZANOLI
D Sal |
||
CASTROVILLI
C Fio |
||
PELLEGRINI LO.
C Rom |
||
GELLI
C Fro |
||
ABRAHAM
A Rom |
||
CUNI
A Fro |
TITOLARI | ||
---|---|---|
SPORTIELLO
P Mil |
||
BREMER
D Juv |
||
CAMBIASO
D Juv |
||
HERNANDEZ
D Mil |
||
JESUS
D Nap |
||
RABIOT
C Juv |
||
POLITANO
C Nap |
||
PULISIC
C Mil |
||
OSIMHEN
A Nap |
||
KVARATSKHELIA
A Nap |
||
VLAHOVIC
A Juv |
||
PANCHINA | ||
MAIGNAN
P Mil |
||
MIRANTE
P Mil |
||
PAVARD
D Int |
||
VITI
D Sas |
||
WIETESKA
D Cag |
||
DOSSENA
D Cag |
||
BARRENECHEA
C Fro |
||
BASIC
C Sal |
||
YILDIZ
A Juv |
||
BONDO
C Mon |
||
BURNETE
A Lec |
TITOLARI | ||
---|---|---|
DI GREGORIO
P Mon |
||
DE WINTER
D Gen |
||
LAZARO
D Tor |
||
HERNANDEZ
D Mil |
||
CALHANOGLU
C Int |
||
DE KETELAERE
C Ata |
||
GONZALEZ
C Fio |
||
EL SHAARAWY
C Rom |
||
OSIMHEN
A Nap |
||
VLAHOVIC
A Juv |
||
MARTINEZ L.
A Int |
||
PANCHINA | ||
GORI ST.
P Mon |
||
SORRENTINO
P Mon |
||
MINA
D Cag |
||
KAYODE
D Fio |
||
CORFITZEN
A Lec |
||
VITI
D Sas |
||
BETTELLA
D Mon |
||
BELARDINELLI
C Emp |
||
ABRAHAM
A Rom |
||
SAELEMAEKERS
C Bol |
||
TOUBA
D Lec |
TITOLARI | ||
---|---|---|
MILINKOVIC SAVIC
P Tor |
||
DUMFRIES
D Int |
||
VOJVODA
D Tor |
||
POSCH
D Bol |
||
RUGGERI
D Ata |
||
FRATTESI
C Int |
||
CHIESA
C Juv |
||
ZACCAGNI
C Laz |
||
GUDMUNDSSON
A Gen |
||
OSIMHEN
A Nap |
||
MARTINEZ L.
A Int |
||
PANCHINA | ||
GEMELLO
P Tor |
||
POPA
P Tor |
||
DOSSENA
D Cag |
||
GONZALEZ
C Fio |
||
BARRENECHEA
C Fro |
||
EBOSELE
D Udi |
||
CACACE
D Emp |
||
BASIC
C Sal |
||
SMALLING
D Rom |
||
YILDIZ
A Juv |
||
ABRAHAM
A Rom |
TITOLARI | ||
---|---|---|
SZCZESNY
P Juv |
||
HERNANDEZ
D Mil |
||
BREMER
D Juv |
||
POSCH
D Bol |
||
DIMARCO
D Int |
||
CHIESA
C Juv |
||
LUIS ALBERTO
C Laz |
||
GONZALEZ
C Fio |
||
OSIMHEN
A Nap |
||
LUKAKU
A Rom |
||
VLAHOVIC
A Juv |
||
PANCHINA | ||
PERIN
P Juv |
||
PINSOGLIO
P Juv |
||
DOSSENA
D Cag |
||
VITI
D Sas |
||
MONTERISI
D Fro |
||
CALHANOGLU
C Int |
||
FOLORUNSHO
C Ver |
||
BONDO
C Mon |
||
BASIC
C Sal |
||
TOURE EL.
A Ata |
||
IBRAHIMOVIC
A Fro |
TITOLARI | ||
---|---|---|
SOMMER
P Int |
||
POSCH
D Bol |
||
BREMER
D Juv |
||
MARTINEZ QUARTA
D Fio |
||
DI LORENZO
D Nap |
||
PULISIC
C Mil |
||
KOOPMEINERS
C Ata |
||
CALHANOGLU
C Int |
||
OSIMHEN
A Nap |
||
MARTINEZ L.
A Int |
||
GIROUD
A Mil |
||
PANCHINA | ||
AUDERO
P Int |
||
VOGLIACCO
D Gen |
||
VITI
D Sas |
||
BAKKER
D Ata |
||
BARRENECHEA
C Fro |
||
CARBONI
C Mon |
||
GINEITIS
C Tor |
||
LOVRIC
C Udi |
||
TOURE EL.
A Ata |
||
CASTRO
A Bol |
||
GEMELLO
P Tor |
TITOLARI | ||
---|---|---|
CARNESECCHI
P Ata |
||
DOSSENA
D Cag |
||
HERNANDEZ
D Mil |
||
DUMFRIES
D Int |
||
GONZALEZ
C Fio |
||
DE KETELAERE
C Ata |
||
CHIESA
C Juv |
||
PELLEGRINI LO.
C Rom |
||
OSIMHEN
A Nap |
||
VLAHOVIC
A Juv |
||
MARTINEZ L.
A Int |
||
PANCHINA | ||
MUSSO
P Ata |
||
KOLASINAC
D Ata |
||
SMALLING
D Rom |
||
IZZO
D Mon |
||
BARELLA
C Int |
||
CASTROVILLI
C Fio |
||
DAWIDOWICZ
D Ver |
||
SAELEMAEKERS
C Bol |
||
CABAL MURILLO
D Ver |
||
ABRAHAM
A Rom |
||
ROSSI
P Ata |
TITOLARI | ||
---|---|---|
MAIGNAN
P Mil |
||
DIMARCO
D Int |
||
HERNANDEZ
D Mil |
||
DANILO
D Juv |
||
CALHANOGLU
C Int |
||
KOOPMEINERS
C Ata |
||
BARELLA
C Int |
||
SAELEMAEKERS
C Bol |
||
OSIMHEN
A Nap |
||
LUKAKU
A Rom |
||
MARTINEZ L.
A Int |
||
PANCHINA | ||
SPORTIELLO
P Mil |
||
MIRANTE
P Mil |
||
ABRAHAM
A Rom |
||
CALAFIORI
D Bol |
||
BENNACER
C Mil |
||
PAVARD
D Int |
||
BARRENECHEA
C Fro |
||
BASIC
C Sal |
||
DUMFRIES
D Int |
||
RRAHMANI
D Nap |
||
POPOVIC
A Mon |
TITOLARI | ||
---|---|---|
MAIGNAN
P Mil |
||
ANGELINO
D Rom |
||
KRISTIANSEN V
D Bol |
||
CAMBIASO
D Juv |
||
BELLANOVA
D Tor |
||
PELLEGRINI LO.
C Rom |
||
ZACCAGNI
C Laz |
||
GONZALEZ
C Fio |
||
VLAHOVIC
A Juv |
||
MARTINEZ L.
A Int |
||
OSIMHEN
A Nap |
||
PANCHINA | ||
LUKAKU
A Rom |
||
YILDIZ
A Juv |
||
FABBIAN
C Bol |
||
CARBONI
C Mon |
||
BARRENECHEA
C Fro |
||
NICOLUSSI CAVIGLIA
C Juv |
||
ZAPPA
D Cag |
||
EBOSELE
D Udi |
||
CACACE
D Emp |
||
MIRANTE
P Mil |
||
SPORTIELLO
P Mil |
TITOLARI | ||
---|---|---|
SZCZESNY
P Juv |
||
FLORENZI
D Mil |
||
BREMER
D Juv |
||
MANCINI
D Rom |
||
CAMBIASO
D Juv |
||
EL SHAARAWY
C Rom |
||
BARELLA
C Int |
||
PULISIC
C Mil |
||
VLAHOVIC
A Juv |
||
MARTINEZ L.
A Int |
||
OSIMHEN
A Nap |
||
PANCHINA | ||
PERIN
P Juv |
||
CRAGNO
P Sas |
||
DODO
D Fio |
||
SMALLING
D Rom |
||
CACACE
D Emp |
||
ZANOLI
D Sal |
||
CARBONI
C Mon |
||
FOLORUNSHO
C Ver |
||
YILDIZ
A Juv |
||
IBRAHIMOVIC
A Fro |
||
BUCHANAN
C Int |
TITOLARI | ||
---|---|---|
CARNESECCHI
P Ata |
||
RRAHMANI
D Nap |
||
POSCH
D Bol |
||
LAZZARI
D Laz |
||
DI LORENZO
D Nap |
||
DE KETELAERE
C Ata |
||
POLITANO
C Nap |
||
ORSOLINI
C Bol |
||
LEAO
A Mil |
||
MARTINEZ L.
A Int |
||
LUKAKU
A Rom |
||
PANCHINA | ||
TOURE EL.
A Ata |
||
ABRAHAM
A Rom |
||
CRAGNO
P Sas |
||
COLPANI
C Mon |
||
BARRENECHEA
C Fro |
||
MARTEGANI
C Sal |
||
HUIJSEN
D Rom |
||
ZAPPACOSTA
D Ata |
||
THIAW
D Mil |
||
MUSSO
P Ata |
||
DOSSENA
D Cag |