PREMIERITALY
TITOLARI | ||
---|---|---|
VICARIO
P Tot |
||
BADIASHILE
D Che |
||
OGBONNA
D Wes |
||
COLWILL
D Che |
||
ANDREAS PEREIRA
C Ful |
||
ELLIOT
C Liv |
||
BARKLEY
C Lut |
||
GARNER
C Eve |
||
HAALAND (C)
A Man |
||
MATETA
A Cry |
||
JOAO PEDRO
A Bri |
||
PANCHINA | ||
FLEKKEN
P Bre |
||
FORSTER
P Tot |
||
AWONIYI
A Not |
||
OGBENE
A Lut |
||
MCBURNIE
A She |
||
KULUSEVSKI
C Tot |
||
JORGINHO
C Ars |
||
TONALI
C New |
||
TETE
D Ful |
||
BELL
D Lut |
||
AL DAKHIL
D Bur |
TITOLARI | ||
---|---|---|
VICARIO
P Tot |
||
GODFREY
D Eve |
||
PAU TORRES
D Ast |
||
RICE
D Ars |
||
GUIMARAES
C New |
||
MAC ALLISTER
C Liv |
||
MCGINN
C Ast |
||
BRUNO FERNANDES
C Man |
||
TONEY
A Bre |
||
HAALAND
A Man |
||
SALAH (C)
A Liv |
||
PANCHINA | ||
RAYA
P Ars |
||
BERGE
C Bur |
||
LOKONGA
C Lut |
||
FERNANDEZ
C Che |
||
RIEDEWALD
C Cry |
||
KELLEHER
P Liv |
||
PINNOCK
D Bre |
||
BOTMAN
D New |
||
AL DAKHIL
D Bur |
||
ESTUPINAN
D Bri |
||
UDOGIE
D Tot |
TITOLARI | ||
---|---|---|
ALISSON
P Liv |
||
THIAGO SILVA
D Che |
||
SALIBA
D Ars |
||
GOMES
D Wol |
||
RODRI
C Man |
||
SAKA
C Ars |
||
ANDREAS PEREIRA
C Ful |
||
PALMER
C Che |
||
ISAK
A New |
||
HAALAND (C)
A Man |
||
SALAH
A Liv |
||
PANCHINA | ||
KELLEHER
P Liv |
||
ADRIAN
P Liv |
||
SOLANKE
A Bou |
||
TONEY
A Bre |
||
BARKLEY
C Lut |
||
BROWNHILL
C Bur |
||
BERGE
C Bur |
||
GHODDOS
C Bre |
||
VELTMAN
D Bri |
||
UDOGIE
D Tot |
||
MORENO
D Ast |
TITOLARI | ||
---|---|---|
PICKFORD
P Eve |
||
RICE
D Ars |
||
ALEXANDER-ARNOLD
D Liv |
||
PORRO
D Tot |
||
COUFAL
D Wes |
||
PAQUETA
C Wes |
||
ODEGAARD (C)
C Ars |
||
GREALISH
C Man |
||
BROWNHILL
C Bur |
||
ALVAREZ
A Man |
||
RASHFORD
A Man |
||
PANCHINA | ||
LONERGAN
P Eve |
||
NEVES VIRGINIA
P Eve |
||
AURIER
D Not |
||
WATTS
D New |
||
FOFANA
D Che |
||
MBEUMO
C Bre |
||
ADINGRA
A Bri |
||
MORAN
C Bri |
||
ATTA AGYEI
A Bur |
||
KUOL
A New |
||
MOREIRA
A Che |
TITOLARI | ||
---|---|---|
VICARIO
P Tot |
||
RUBEN DIAS
D Man |
||
COUFAL
D Wes |
||
SALIBA
D Ars |
||
CHRISTIE
C Bou |
||
ANDREAS PEREIRA
C Ful |
||
FODEN
C Man |
||
GALLAGHER
C Che |
||
RASHFORD
A Man |
||
ALVAREZ (C)
A Man |
||
STERLING
A Che |
||
PANCHINA | ||
LLORIS
P Tot |
||
BAILEY
A Ast |
||
SOLANKE
A Bou |
||
AMDOUNI
A Bur |
||
JANELT
C Bre |
||
DISASI
D Che |
||
CAICEDO
C Che |
||
BERGE
C Bur |
||
THIAGO SILVA
D Che |
||
ROBINSON
D Ful |
||
ZABARNYI
D Bou |
TITOLARI | ||
---|---|---|
ALISSON
P Liv |
||
PAU TORRES
D Ast |
||
VAN DIJK
D Liv |
||
ALEXANDER-ARNOLD
D Liv |
||
PALMER
C Che |
||
SAKA
C Ars |
||
BRUNO FERNANDES
C Man |
||
DE BRUYNE
C Man |
||
PALHINHA
C Ful |
||
HAALAND (C)
A Man |
||
SALAH
A Liv |
||
PANCHINA | ||
ADRIAN
P Liv |
||
KELLEHER
P Liv |
||
YOUNG
D Eve |
||
SEMEDO
D Wol |
||
GONZALEZ MEDINA
A Wol |
||
RAMALHO CHERMITI
A Eve |
||
KELLYMAN
C Ast |
||
BAJCETIC
C Liv |
||
LEMINA
C Wol |
||
RUBEN DIAS
D Man |
||
DELCROIX
D Bur |
TITOLARI | ||
---|---|---|
ONANA
P Man |
||
AKANJI
D Man |
||
PAU TORRES
D Ast |
||
VAN DIJK
D Liv |
||
PALMER
C Che |
||
SON
C Tot |
||
ODEGAARD
C Ars |
||
SAKA
C Ars |
||
HAALAND (C)
A Man |
||
MATETA
A Cry |
||
WATKINS
A Ast |
||
PANCHINA | ||
ALVAREZ
A Man |
||
BAYINDIR
P Man |
||
DOUGHTY
D Lut |
||
TRAORE DIARRA
A Ful |
||
HEATON
P Man |
||
LEMINA
C Wol |
||
ZABARNYI
D Bou |
||
MAINOO
C Man |
||
DIALLO
A Man |
||
GARNER
C Eve |
||
ROBINSON JA.
D She |