AMICIDIZIOINPREMIER
TITOLARI | ||
---|---|---|
RAMSDALE
P Ars |
||
VAN DIJK
D Liv |
||
RICE
D Ars |
||
KILMAN
D Wol |
||
GREALISH
C Man |
||
SOUCEK
C Wes |
||
RODRI
C Man |
||
PAQUETA
C Wes |
||
CALVERT-LEWIN
A Eve |
||
HAALAND
A Man |
||
RICHARLISON
A Tot |
||
PANCHINA | ||
VICARIO
P Tot |
||
PORRO
D Tot |
||
BOTMAN
D New |
||
MITOMA
C Bri |
||
MBEUMO
C Bre |
||
MARCH
A Bri |
||
RASHFORD
A Man |
TITOLARI | ||
---|---|---|
DUBRAVKA
P New |
||
RICE
D Ars |
||
YOUNG
D Eve |
||
VAN DIJK
D Liv |
||
BRUNO FERNANDES
C Man |
||
RODRI
C Man |
||
FODEN
C Man |
||
SON
C Tot |
||
HAALAND
A Man |
||
SALAH
A Liv |
||
WATKINS
A Ast |
||
PANCHINA | ||
RAYA
P Ars |
||
BOWEN
A Wes |
||
ENCISO
A Bri |
||
ODEGAARD
C Ars |
||
BENTANCUR
C Tot |
||
PAU TORRES
D Ast |
||
GABRIEL
D Ars |
TITOLARI | ||
---|---|---|
VICARIO
P Tot |
||
TOMIYASU
D Ars |
||
RUBEN DIAS
D Man |
||
VAN DIJK
D Liv |
||
WAN-BISSAKA
D Man |
||
PALMER
C Che |
||
DAMSGAARD
C Bre |
||
ERIKSEN
C Man |
||
SON
C Tot |
||
GAKPO
A Liv |
||
HAALAND
A Man |
||
PANCHINA | ||
ONANA
P Man |
||
DRAGUSIN
D Tot |
||
UDOGIE
D Tot |
||
HAVERTZ
C Ars |
||
BRUNO FERNANDES
C Man |
||
SALAH
A Liv |
||
RASHFORD
A Man |
TITOLARI | ||
---|---|---|
ALISSON
P Liv |
||
GABRIEL
D Ars |
||
BURN
D New |
||
KILMAN
D Wol |
||
BRUNO FERNANDES
C Man |
||
DE BRUYNE
C Man |
||
FODEN
C Man |
||
DOUGLAS LUIZ
C Ast |
||
HOJLUND
A Man |
||
HAALAND
A Man |
||
SALAH
A Liv |
||
PANCHINA | ||
KELLEHER
P Liv |
||
PORRO
D Tot |
||
DUNK
D Bri |
||
BERNARDO SILVA
C Man |
||
AYEW
C Cry |
||
ISAK
A New |
||
BARNES
A New |
TITOLARI | ||
---|---|---|
RAYA
P Ars |
||
VAN DIJK
D Liv |
||
RICE
D Ars |
||
GABRIEL
D Ars |
||
ROMERO
D Tot |
||
SAKA
C Ars |
||
KUDUS
C Wes |
||
FODEN
C Man |
||
GARNACHO
A Man |
||
GORDON
A New |
||
HOJLUND
A Man |
||
PANCHINA | ||
LUIS DIAZ
C Liv |
||
BAILEY
A Ast |
||
DALOT
D Man |
||
NEVES VIRGINIA
P Eve |
||
MATETA
A Cry |
||
PICKFORD
P Eve |
||
ODEGAARD
C Ars |
TITOLARI | ||
---|---|---|
EDERSON
P Man |
||
RICE
D Ars |
||
VAN DIJK
D Liv |
||
SALIBA
D Ars |
||
FODEN
C Man |
||
SAKA
C Ars |
||
ODEGAARD
C Ars |
||
RODRI
C Man |
||
SALAH
A Liv |
||
ALVAREZ
A Man |
||
STERLING
A Che |
||
PANCHINA | ||
VICARIO
P Tot |
||
DIABY
A Ast |
||
MIGUEL ALMIRON
A New |
||
GALLAGHER
C Che |
||
GUIMARAES
C New |
||
WALKER
D Man |
||
ROBINSON JA.
D She |
TITOLARI | ||
---|---|---|
ALISSON
P Liv |
||
PAU TORRES
D Ast |
||
SALIBA
D Ars |
||
ALEXANDER-ARNOLD
D Liv |
||
SON
C Tot |
||
BRUNO FERNANDES
C Man |
||
DE BRUYNE
C Man |
||
SAKA
C Ars |
||
SALAH
A Liv |
||
WATKINS
A Ast |
||
HAALAND
A Man |
||
PANCHINA | ||
CARNEIRO DA CUNHA
A Wol |
||
WALKER
D Man |
||
GALLAGHER
C Che |
||
HOJLUND
A Man |
||
KELLEHER
P Liv |
||
GIBBS-WHITE
C Not |
||
RICE
D Ars |
TITOLARI | ||
---|---|---|
ALISSON
P Liv |
||
AKANJI
D Man |
||
BRANTHWAITE
D Eve |
||
SENESI
D Bou |
||
ALEXANDER-ARNOLD
D Liv |
||
SAKA
C Ars |
||
SON
C Tot |
||
FODEN
C Man |
||
MARTINELLI
C Ars |
||
GARNACHO
A Man |
||
HAALAND
A Man |
||
PANCHINA | ||
KELLEHER
P Liv |
||
PANZO
D Not |
||
THIAGO SILVA
D Che |
||
HOJBJERG
C Tot |
||
DOUCOURE
C Cry |
||
BENRAHMA
A Wes |
||
JOAO PEDRO
A Bri |
TITOLARI | ||
---|---|---|
ORTEGA MORENO
P Man |
||
ALEXANDER-ARNOLD
D Liv |
||
VAN DIJK
D Liv |
||
GVARDIOL
D Man |
||
ODEGAARD
C Ars |
||
SON
C Tot |
||
SAKA
C Ars |
||
FODEN
C Man |
||
SALAH
A Liv |
||
HAALAND
A Man |
||
ALVAREZ
A Man |
||
PANCHINA | ||
VERBRUGGEN
P Bri |
||
BRANTHWAITE
D Eve |
||
SALIBA
D Ars |
||
BERGE
C Bur |
||
KULUSEVSKI
C Tot |
||
GARNACHO
A Man |
||
HOJLUND
A Man |
TITOLARI | ||
---|---|---|
ORTEGA MORENO
P Man |
||
ALEXANDER-ARNOLD
D Liv |
||
VAN DIJK
D Liv |
||
PORRO
D Tot |
||
DOUGLAS LUIZ
C Ast |
||
BRUNO FERNANDES
C Man |
||
BERNARDO SILVA
C Man |
||
SAKA
C Ars |
||
WATKINS
A Ast |
||
HAALAND
A Man |
||
TONEY
A Bre |
||
PANCHINA | ||
EDERSON
P Man |
||
EMERSON PALMIERI
D Wes |
||
CASH
D Ast |
||
LUIS DIAZ
C Liv |
||
SALAH
A Liv |
||
TIELEMANS
C Ast |
||
WOOD
A Not |
TITOLARI | ||
---|---|---|
ALISSON
P Liv |
||
GABRIEL
D Ars |
||
ALEXANDER-ARNOLD
D Liv |
||
DUNK
D Bri |
||
BRUNO FERNANDES
C Man |
||
DOUGLAS LUIZ
C Ast |
||
FODEN
C Man |
||
BERNARDO SILVA
C Man |
||
SALAH
A Liv |
||
HAALAND
A Man |
||
WATKINS
A Ast |
||
PANCHINA | ||
KELLEHER
P Liv |
||
RICE
D Ars |
||
ANDERSEN
D Cry |
||
SOUCEK
C Wes |
||
GROS
C Bri |
||
WILSON CA.
A New |
||
WELBECK
A Bri |
TITOLARI | ||
---|---|---|
RAYA
P Ars |
||
RICE
D Ars |
||
AINA
D Not |
||
SEMEDO
D Wol |
||
SON
C Tot |
||
GIBBS-WHITE
C Not |
||
SAKA
C Ars |
||
LUIS DIAZ
C Liv |
||
ISAK
A New |
||
HAALAND
A Man |
||
GORDON
A New |
||
PANCHINA | ||
TURNER
P Not |
||
AKANJI
D Man |
||
EMERSON
D Tot |
||
JAMES
D Che |
||
RAMSDALE
P Ars |
||
BRUNO FERNANDES
C Man |
||
JACKSON NI.
A Che |
TITOLARI | ||
---|---|---|
RAYA
P Ars |
||
RICE
D Ars |
||
KONSA
D Ast |
||
ANDERSEN
D Cry |
||
SAKA
C Ars |
||
ODEGAARD
C Ars |
||
FODEN
C Man |
||
SON
C Tot |
||
HAALAND
A Man |
||
WATKINS
A Ast |
||
OLISE
A Cry |
||
PANCHINA | ||
SELS
P Not |
||
TRIPPIER
D New |
||
AKE
D Man |
||
BRUNO FERNANDES
C Man |
||
NORGAARD
C Bre |
||
ISAK
A New |
||
HOJLUND
A Man |
TITOLARI | ||
---|---|---|
VICARIO
P Tot |
||
ANDERSEN
D Cry |
||
GABRIEL
D Ars |
||
PORRO
D Tot |
||
SON
C Tot |
||
SAKA
C Ars |
||
PALMER
C Che |
||
KUDUS
C Wes |
||
ISAK
A New |
||
SOLANKE
A Bou |
||
HAALAND
A Man |
||
PANCHINA | ||
FORSTER
P Tot |
||
MITCHELL
D Cry |
||
RICE
D Ars |
||
DE BRUYNE
C Man |
||
DOUGLAS LUIZ
C Ast |
||
WOOD
A Not |
||
GORDON
A New |
TITOLARI | ||
---|---|---|
NETO
P Bou |
||
AKANJI
D Man |
||
GABRIEL
D Ars |
||
AINA
D Not |
||
BASSEY
D Ful |
||
DE BRUYNE
C Man |
||
KLUIVERT
C Bou |
||
CAICEDO
C Che |
||
SALAH
A Liv |
||
HAALAND
A Man |
||
JOAO PEDRO
A Bri |
||
PANCHINA | ||
MARTINEZ
P Ast |
||
BERNARDO SILVA
C Man |
||
ANANG
P Wes |
||
BOTMAN
D New |
||
GABRIEL JESUS
A Ars |
||
AYEW
C Cry |
||
STERLING
A Che |
TITOLARI | ||
---|---|---|
VICARIO
P Tot |
||
SALIBA
D Ars |
||
RICE
D Ars |
||
PORRO
D Tot |
||
KUDUS
C Wes |
||
PALMER
C Che |
||
EZE
C Cry |
||
SAKA
C Ars |
||
ISAK
A New |
||
HAALAND
A Man |
||
WATKINS
A Ast |
||
PANCHINA | ||
FORSTER
P Tot |
||
PINNOCK
D Bre |
||
O'SHEA
D Bur |
||
DOUGLAS LUIZ
C Ast |
||
JENSEN
C Bre |
||
SOLANKE
A Bou |
||
GORDON
A New |
TITOLARI | ||
---|---|---|
KELLEHER
P Liv |
||
RUBEN DIAS
D Man |
||
RICE
D Ars |
||
ALEXANDER-ARNOLD
D Liv |
||
RODRI
C Man |
||
GROS
C Bri |
||
HAVERTZ
C Ars |
||
SON
C Tot |
||
GARNACHO
A Man |
||
GAKPO
A Liv |
||
HAALAND
A Man |
||
PANCHINA | ||
ALISSON
P Liv |
||
CALVERT-LEWIN
A Eve |
||
WATKINS
A Ast |
||
GUIMARAES
C New |
||
KUDUS
C Wes |
||
KONSA
D Ast |
||
ZOUMA
D Wes |
TITOLARI | ||
---|---|---|
PICKFORD
P Eve |
||
PORRO
D Tot |
||
VAN DIJK
D Liv |
||
DOUGHTY
D Lut |
||
AKANJI
D Man |
||
RODRI
C Man |
||
SAKA
C Ars |
||
BRUNO FERNANDES
C Man |
||
HAALAND
A Man |
||
SALAH
A Liv |
||
ADEBAYO
A Lut |
||
PANCHINA | ||
JOSE SA
P Wol |
||
ADARABIOYO
D Ful |
||
MINGS
D Ast |
||
DAMSGAARD
C Bre |
||
AKE
D Man |
||
STERLING
A Che |
||
AWONIYI
A Not |
TITOLARI | ||
---|---|---|
ALISSON
P Liv |
||
GVARDIOL
D Man |
||
VAN DIJK
D Liv |
||
RICE
D Ars |
||
LUIS DIAZ
C Liv |
||
SON
C Tot |
||
FODEN
C Man |
||
ODEGAARD
C Ars |
||
SALAH
A Liv |
||
HAALAND
A Man |
||
GORDON
A New |
||
PANCHINA | ||
KELLEHER
P Liv |
||
AUSTIN
P Tot |
||
GABRIEL
D Ars |
||
PAU TORRES
D Ast |
||
DE BRUYNE
C Man |
||
SAKA
C Ars |
||
GABRIEL JESUS
A Ars |
TITOLARI | ||
---|---|---|
VICARIO
P Tot |
||
ROMERO
D Tot |
||
PORRO
D Tot |
||
ZOUMA
D Wes |
||
SON
C Tot |
||
RODRI
C Man |
||
PALMER
C Che |
||
KUDUS
C Wes |
||
BOWEN
A Wes |
||
ISAK
A New |
||
HAALAND
A Man |
||
PANCHINA | ||
EDERSON
P Man |
||
GVARDIOL
D Man |
||
RICE
D Ars |
||
SAKA
C Ars |
||
HAVERTZ
C Ars |
||
OLISE
A Cry |
||
GARNACHO
A Man |