FANTAGRUZ2021
TITOLARI | ||
---|---|---|
SKORUPSKI
P Bol |
||
DARMIAN
D Int |
||
PATRIC
D Laz |
||
MANCINI
D Rom |
||
DIMARCO
D Int |
||
MIRANCHUK
C Ata |
||
POLITANO
C Nap |
||
CALHANOGLU
C Int |
||
VECINO
C Laz |
||
MARTINEZ L.
A Int |
||
DJURIC
A Mon |
||
PANCHINA | ||
RAVAGLIA
P Bol |
||
SHOMURODOV
A Cag |
||
LAPADULA
A Cag |
||
LUCCA
A Udi |
||
LAZOVIC
C Ver |
||
CATALDI
C Laz |
||
ILIC
C Tor |
||
JANKTO
C Cag |
||
DE VRIJ
D Int |
||
D'AMBROSIO
D Mon |
||
KJAER
D Mil |
TITOLARI | ||
---|---|---|
SOMMER
P Int |
||
ZORTEA
D Fro |
||
BREMER
D Juv |
||
CARLOS AUGUSTO
D Int |
||
VASQUEZ IBARRA
D Gen |
||
BRESCIANINI
C Fro |
||
KOOPMEINERS
C Ata |
||
BARELLA
C Int |
||
GUDMUNDSSON
A Gen |
||
THURAM
A Int |
||
LEAO
A Mil |
||
PANCHINA | ||
AUDERO
P Int |
||
DI GENNARO
P Int |
||
SUCCESS
A Udi |
||
SIMEONE
A Nap |
||
HENRY
A Ver |
||
KAMADA
C Laz |
||
BADELJ
C Gen |
||
CARBONI
C Mon |
||
BASTONI
D Int |
||
SCALVINI
D Ata |
||
BIJOL
D Udi |
TITOLARI | ||
---|---|---|
MERET
P Nap |
||
CAMBIASO
D Juv |
||
PABLO MARI
D Mon |
||
RODRIGUEZ
D Tor |
||
CALAFIORI
D Bol |
||
ZACCAGNI
C Laz |
||
BALDANZI
C Rom |
||
CHIESA
C Juv |
||
PASALIC
C Ata |
||
DYBALA
A Rom |
||
SOULE'
A Fro |
||
PANCHINA | ||
GOLLINI
P Nap |
||
FALCONE
P Lec |
||
YILDIZ
A Juv |
||
CHEDDIRA
A Fro |
||
OUDIN
A Lec |
||
GAGLIARDINI
C Mon |
||
MATHEUS HENRIQUE
C Sas |
||
CANCELLIERI
C Emp |
||
MAGNANI
D Ver |
||
ZAPPA
D Cag |
||
SMALLING
D Rom |
TITOLARI | ||
---|---|---|
SVILAR
P Rom |
||
HERNANDEZ
D Mil |
||
TOMORI
D Mil |
||
GABBIA
D Mil |
||
GATTI
D Juv |
||
REIJNDERS
C Mil |
||
PESSINA
C Mon |
||
IKONE
C Fio |
||
OSIMHEN
A Nap |
||
GIROUD
A Mil |
||
RETEGUI
A Gen |
||
PANCHINA | ||
PATRICIO
P Rom |
||
BOER
P Rom |
||
DE WINTER
D Gen |
||
OKOLI
D Fro |
||
DOSSENA
D Cag |
||
THIAW
D Mil |
||
RICCI S.
C Tor |
||
ANGUISSA
C Nap |
||
SAELEMAEKERS
C Bol |
||
CRISTANTE
C Rom |
||
CALABRIA
D Mil |
TITOLARI | ||
---|---|---|
SPORTIELLO
P Mil |
||
FLORENZI
D Mil |
||
HATEBOER
D Ata |
||
LAZZARI
D Laz |
||
POSCH
D Bol |
||
DE KETELAERE
C Ata |
||
SUSLOV
C Ver |
||
FELIPE ANDERSON
C Laz |
||
PEREYRA
C Udi |
||
ZAPATA
A Tor |
||
LUKAKU
A Rom |
||
PANCHINA | ||
MIRANTE
P Mil |
||
MARTINEZ
P Gen |
||
CAMBIAGHI
A Emp |
||
ADLI
C Mil |
||
REINIER
C Fro |
||
ARTHUR
C Fio |
||
LOCATELLI
C Juv |
||
LAZARO
D Tor |
||
ERLIC
D Sas |
||
OESTIGAARD
D Nap |
||
MONTERISI
D Fro |