FANTAPREMIER2324
TITOLARI | ||
---|---|---|
ALISSON
P Liv |
||
ROMERO
D Tot |
||
RICE
D Ars |
||
VAN DIJK
D Liv |
||
PALMER
C Che |
||
FODEN
C Man |
||
DE BRUYNE
C Man |
||
SON
C Tot |
||
WATKINS
A Ast |
||
HAALAND
A Man |
||
ISAK
A New |
||
PANCHINA | ||
KELLEHER
P Liv |
||
CARNEIRO DA CUNHA
A Wol |
||
SAKA
C Ars |
||
SALIBA
D Ars |
||
OGBONNA
D Wes |
||
BOGLE
D She |
||
DIOP
D Ful |
||
UGOCHUKWU
C Che |
||
DOUCOURE
C Cry |
||
NAKAMBA
C Lut |
||
SOLOMON
A Tot |
TITOLARI | ||
---|---|---|
HENDERSON DE.
P Cry |
||
BADIASHILE
D Che |
||
DUNK
D Bri |
||
DOUGHTY
D Lut |
||
GALLAGHER
C Che |
||
ANDREAS PEREIRA
C Ful |
||
BROWNHILL
C Bur |
||
CAICEDO
C Che |
||
WATKINS
A Ast |
||
GORDON
A New |
||
BOWEN
A Wes |
||
PANCHINA | ||
FODERINGHAM
P She |
||
KELLEHER
P Liv |
||
SALAH
A Liv |
||
HEE-CHAN
A Wol |
||
ANTONY
A Man |
||
BERGE
C Bur |
||
COOK
C Bou |
||
BENTANCUR
C Tot |
||
ROBINSON JA.
D She |
||
COLWILL
D Che |
||
ADARABIOYO
D Ful |
TITOLARI | ||
---|---|---|
EDERSON
P Man |
||
VAN DIJK
D Liv |
||
SALIBA
D Ars |
||
GVARDIOL
D Man |
||
SON
C Tot |
||
BERNARDO SILVA
C Man |
||
BARKLEY
C Lut |
||
DOUGLAS LUIZ
C Ast |
||
HAALAND
A Man |
||
JACKSON NI.
A Che |
||
ISAK
A New |
||
PANCHINA | ||
ORTEGA MORENO
P Man |
||
CARSON
P Man |
||
OGBONNA
D Wes |
||
BURKE
D Lut |
||
KIWIOR
D Ars |
||
ANDERSON
C New |
||
ELNENY
C Ars |
||
LALLANA
C Bri |
||
GARNACHO
A Man |
||
TONEY
A Bre |
||
KOLEOSHO
A Bur |
TITOLARI | ||
---|---|---|
MARTINEZ
P Ast |
||
TOMIYASU
D Ars |
||
AKE
D Man |
||
GVARDIOL
D Man |
||
ALEXANDER-ARNOLD
D Liv |
||
MADUEKE
C Che |
||
BUONANOTTE
C Bri |
||
PALHINHA
C Ful |
||
GAKPO
A Liv |
||
HOJLUND
A Man |
||
WISSA
A Bre |
||
PANCHINA | ||
CARSON
P Man |
||
OLSEN
P Ast |
||
BRADLEY
D Liv |
||
ESTUPINAN
D Bri |
||
MYKOLENKO
D Eve |
||
TAVARES GOMES
C Eve |
||
FERNANDEZ
C Che |
||
ENDO
C Liv |
||
STERLING
A Che |
||
FAISSAL OUATTARA
A Bou |
||
ANTONIO
A Wes |
TITOLARI | ||
---|---|---|
RAYA
P Ars |
||
BRANTHWAITE
D Eve |
||
SALIBA
D Ars |
||
GVARDIOL
D Man |
||
PALMER
C Che |
||
DE BRUYNE
C Man |
||
FODEN
C Man |
||
SON
C Tot |
||
ISAK
A New |
||
SALAH
A Liv |
||
HAALAND
A Man |
||
PANCHINA | ||
FORSTER
P Tot |
||
RAMSDALE
P Ars |
||
ALEXANDER-ARNOLD
D Liv |
||
ROMERO
D Tot |
||
MILOS
D Bou |
||
SERGIO GOMEZ
D Man |
||
JACKSON NI.
A Che |
||
SAKA
C Ars |
||
EZE
C Cry |
||
GHODDOS
C Bre |
||
GIL
A Tot |
TITOLARI | ||
---|---|---|
PETROVIC
P Che |
||
RICE
D Ars |
||
SALIBA
D Ars |
||
WALKER
D Man |
||
SAKA
C Ars |
||
FODEN
C Man |
||
PALMER
C Che |
||
DOUCOURE AB.
C Eve |
||
SALAH
A Liv |
||
ALVAREZ
A Man |
||
TONEY
A Bre |
||
PANCHINA | ||
SANCHEZ
P Che |
||
ZOUMA
D Wes |
||
MILOS
D Bou |
||
AL DAKHIL
D Bur |
||
SERGIO GOMEZ
D Man |
||
KULUSEVSKI
C Tot |
||
SARR PA.
C Tot |
||
GILMOUR
C Bri |
||
HEDILAZIO
C Bur |
||
JACKSON NI.
A Che |
||
NKETIAH
A Ars |
TITOLARI | ||
---|---|---|
VERBRUGGEN
P Bri |
||
ALEXANDER-ARNOLD
D Liv |
||
RICE
D Ars |
||
AKE
D Man |
||
PALMER
C Che |
||
FODEN
C Man |
||
SON
C Tot |
||
SAKA
C Ars |
||
ISAK
A New |
||
HAALAND
A Man |
||
WATKINS
A Ast |
||
PANCHINA | ||
STEELE
P Bri |
||
KRAFTH
D New |
||
ZABARNYI
D Bou |
||
DE BRUYNE
C Man |
||
KUDUS
C Wes |
||
HAVERTZ
C Ars |
||
MEPHAM
D Bou |
||
HOJLUND
A Man |
||
OMOBAMIDELE
D Not |
||
KARIUS
P New |
||
BEYER
D Bur |
TITOLARI | ||
---|---|---|
OLSEN
P Ast |
||
KIWIOR
D Ars |
||
KONSA
D Ast |
||
DOUGHTY
D Lut |
||
KILMAN
D Wol |
||
PALMER
C Che |
||
HARRISON
C Eve |
||
MAC ALLISTER
C Liv |
||
HAALAND
A Man |
||
GORDON
A New |
||
DIABY
A Ast |
||
PANCHINA | ||
PROCTOR
P Ast |
||
COOK
C Bou |
||
BARNES
A New |
||
DOUGLAS LUIZ
C Ast |
||
DISASI
D Che |
||
AKE
D Man |
||
DALOT
D Man |
||
BRUNO FERNANDES
C Man |
||
NKETIAH
A Ars |
||
CAICEDO
C Che |
||
MORENO
D Ast |
TITOLARI | ||
---|---|---|
VICARIO
P Tot |
||
GODFREY
D Eve |
||
PAU TORRES
D Ast |
||
SALIBA
D Ars |
||
MCGINN
C Ast |
||
PALMER
C Che |
||
BENTANCUR
C Tot |
||
SON
C Tot |
||
SALAH
A Liv |
||
ISAK
A New |
||
HAALAND
A Man |
||
PANCHINA | ||
FABIANSKI
P Wes |
||
DOKU
A Man |
||
SOLANKE
A Bou |
||
RAYA
P Ars |
||
LEMINA
C Wol |
||
NORGAARD
C Bre |
||
RIEDEWALD
C Cry |
||
PINNOCK
D Bre |
||
PATTERSON
D Eve |
||
COLEMAN
D Eve |
||
TRIPPIER
D New |
TITOLARI | ||
---|---|---|
VICARIO
P Tot |
||
TARKOWSKI
D Eve |
||
ROMERO
D Tot |
||
BOGLE
D She |
||
SON
C Tot |
||
BERGE
C Bur |
||
GARNER
C Eve |
||
DE BRUYNE
C Man |
||
SOLANKE
A Bou |
||
HAALAND
A Man |
||
WATKINS
A Ast |
||
PANCHINA | ||
DUBRAVKA
P New |
||
SEMEDO
D Wol |
||
O'SHEA
D Bur |
||
ROBINSON JA.
D She |
||
KARIUS
P New |
||
HAMER
C She |
||
JOAO GOMES
C Wol |
||
JANELT
C Bre |
||
NUNEZ
A Liv |
||
GORDON
A New |
||
MORRIS
A Lut |
TITOLARI | ||
---|---|---|
VICARIO
P Tot |
||
SALIBA
D Ars |
||
ROMERO
D Tot |
||
AKE
D Man |
||
SON
C Tot |
||
RODRI
C Man |
||
PALMER
C Che |
||
BISSOUMA
C Tot |
||
WATKINS
A Ast |
||
HAALAND
A Man |
||
WOOD
A Not |
||
PANCHINA | ||
TURNER
P Not |
||
BAYINDIR
P Man |
||
BOWEN
A Wes |
||
EDOUARD
A Cry |
||
HEE-CHAN
A Wol |
||
AYEW
C Cry |
||
BROWNHILL
C Bur |
||
LUKIC
C Ful |
||
AHMEDHODZIC
D She |
||
ROBINSON JA.
D She |
||
AL DAKHIL
D Bur |
TITOLARI | ||
---|---|---|
VICARIO
P Tot |
||
ALEXANDER-ARNOLD
D Liv |
||
SALIBA
D Ars |
||
PORRO
D Tot |
||
ODEGAARD
C Ars |
||
PALMER
C Che |
||
BROWNHILL
C Bur |
||
KULUSEVSKI
C Tot |
||
HAALAND
A Man |
||
HEE-CHAN
A Wol |
||
ISAK
A New |
||
PANCHINA | ||
FLEKKEN
P Bre |
||
TONEY
A Bre |
||
WATKINS
A Ast |
||
MARTINELLI
C Ars |
||
MCGINN
C Ast |
||
SZOBOSZLAI
C Liv |
||
COLWILL
D Che |
||
EMERSON PALMIERI
D Wes |
||
TOWNSEND
A Lut |
||
STRAKOSHA
P Bre |
||
TRIPPIER
D New |
TITOLARI | ||
---|---|---|
VICARIO
P Tot |
||
ROMERO
D Tot |
||
GABRIEL
D Ars |
||
AINA
D Not |
||
RODRI
C Man |
||
BROWNHILL
C Bur |
||
SON
C Tot |
||
JOAO GOMES
C Wol |
||
HAALAND
A Man |
||
ALVAREZ
A Man |
||
BARNES
A New |
||
PANCHINA | ||
HENNESSEY
P Not |
||
TRAFFORD
P Bur |
||
KABORE
D Lut |
||
ROBINSON JA.
D She |
||
MEPHAM
D Bou |
||
LASCELLES
D New |
||
FERGUSON NA.
D Cry |
||
BRUNO FERNANDES
C Man |
||
WERNER
A Tot |
||
DIALLO
A Man |
||
BROWN
A Lut |
TITOLARI | ||
---|---|---|
VICARIO
P Tot |
||
CASTAGNE
D Ful |
||
VAN DIJK
D Liv |
||
GABRIEL
D Ars |
||
UDOGIE
D Tot |
||
BERGE
C Bur |
||
PALMER
C Che |
||
JOAO GOMES
C Wol |
||
KULUSEVSKI
C Tot |
||
HOJLUND
A Man |
||
BOWEN
A Wes |
||
PANCHINA | ||
ONANA
P Man |
||
SEMEDO
D Wol |
||
DALOT
D Man |
||
AGUERD
D Wes |
||
EDERSON
P Man |
||
VINI SOUZA
C She |
||
JOAO PEDRO
A Bri |
||
FERGUSON
A Bri |
||
COOK
C Bou |
||
BRUNO FERNANDES
C Man |
||
WELBECK
A Bri |
TITOLARI | ||
---|---|---|
VICARIO
P Tot |
||
RICE
D Ars |
||
ALEXANDER-ARNOLD
D Liv |
||
ZINCHENKO
D Ars |
||
FODEN
C Man |
||
HAVERTZ
C Ars |
||
SZOBOSZLAI
C Liv |
||
KUDUS
C Wes |
||
SALAH
A Liv |
||
WATKINS
A Ast |
||
HAALAND
A Man |
||
PANCHINA | ||
ANTONIO
A Wes |
||
CAICEDO
C Che |
||
BENTANCUR
C Tot |
||
SALIBA
D Ars |
||
CASTAGNE
D Ful |
||
BUENO
D Wol |
||
OSULA
A She |
||
ELNENY
C Ars |
||
RICHARLISON
A Tot |
||
BRANTHWAITE
D Eve |
||
AUSTIN
P Tot |
TITOLARI | ||
---|---|---|
EDERSON
P Man |
||
RICE
D Ars |
||
SALIBA
D Ars |
||
VAN DE VEN
D Tot |
||
FODEN
C Man |
||
SAKA
C Ars |
||
ODEGAARD
C Ars |
||
DOUCOURE AB.
C Eve |
||
HAALAND
A Man |
||
ISAK
A New |
||
GORDON
A New |
||
PANCHINA | ||
ORTEGA MORENO
P Man |
||
CARSON
P Man |
||
RAK-SAKYI
A Cry |
||
FRAZER
A Wol |
||
ATTA AGYEI
A Bur |
||
ERIKSEN
C Man |
||
DOUGLAS LUIZ
C Ast |
||
HARRIS
C Ful |
||
DALOT
D Man |
||
CASH
D Ast |
||
DUMMETT
D New |
TITOLARI | ||
---|---|---|
ALISSON
P Liv |
||
RICE
D Ars |
||
THIAGO SILVA
D Che |
||
ROMERO
D Tot |
||
RODRI
C Man |
||
ELLIOT
C Liv |
||
HAMER
C She |
||
PALHINHA
C Ful |
||
PAQUETA
C Wes |
||
HAALAND
A Man |
||
SALAH
A Liv |
||
PANCHINA | ||
KELLEHER
P Liv |
||
ADRIAN
P Liv |
||
ALVAREZ
A Man |
||
EDOUARD
A Cry |
||
OSULA
A She |
||
LOKONGA
C Lut |
||
KULUSEVSKI
C Tot |
||
SARR PA.
C Tot |
||
PAU TORRES
D Ast |
||
LEWIS
D Man |
||
DAWSON
D Wol |
TITOLARI | ||
---|---|---|
ONANA
P Man |
||
RICE
D Ars |
||
AKANJI
D Man |
||
BRANTHWAITE
D Eve |
||
SEMEDO
D Wol |
||
DOUGLAS LUIZ
C Ast |
||
BERNARDO SILVA
C Man |
||
BERGE
C Bur |
||
HAALAND
A Man |
||
SALAH
A Liv |
||
ALVAREZ
A Man |
||
PANCHINA | ||
HEATON
P Man |
||
DAWSON
D Wol |
||
AL DAKHIL
D Bur |
||
AINA
D Not |
||
DOUCOURE
C Cry |
||
DOHERTY
D Wol |
||
BROWNHILL
C Bur |
||
CARLOS BALEBA
C Bri |
||
COULIBALY
C She |
||
CARNEIRO DA CUNHA
A Wol |
||
DOKU
A Man |
TITOLARI | ||
---|---|---|
MARTINEZ
P Ast |
||
GABRIEL
D Ars |
||
VAN DIJK
D Liv |
||
BRANTHWAITE
D Eve |
||
WILLIAN
C Ful |
||
KULUSEVSKI
C Tot |
||
RODRI
C Man |
||
LUIS DIAZ
C Liv |
||
SEMENYO
A Bou |
||
HAALAND
A Man |
||
WATKINS
A Ast |
||
PANCHINA | ||
OLSEN
P Ast |
||
GAUCI
P Ast |
||
STERLING
A Che |
||
RASHFORD
A Man |
||
IDIOGO JOTA
A Liv |
||
BRUNO FERNANDES
C Man |
||
AYEW
C Cry |
||
FERNANDEZ
C Che |
||
TOMKINS
D Cry |
||
CHALOBAH
D Che |
||
BURKE
D Lut |
TITOLARI | ||
---|---|---|
KARIUS
P New |
||
BURN
D New |
||
LASCELLES
D New |
||
SCHAR
D New |
||
LONGSTAFF
C New |
||
JOELINTON
C New |
||
GUIMARAES
C New |
||
GREALISH
C Man |
||
WILSON CA.
A New |
||
BENIE TRAORE
A She |
||
MIGUEL ALMIRON
A New |
||
PANCHINA | ||
POPE
P New |
||
MANQUILLO
D New |
||
BOTMAN
D New |
||
FOFANA
D Che |
||
ANDERSON
C New |
||
ERIKSEN
C Man |
||
WILLOCK
C New |
||
RITCHIE
C New |
||
MURPHY
A New |
||
NELSON
A Ars |
||
GILLESPIE
P New |
TITOLARI | ||
---|---|---|
ALISSON
P Liv |
||
ALEXANDER-ARNOLD
D Liv |
||
TOMIYASU
D Ars |
||
EMERSON
D Tot |
||
DALOT
D Man |
||
CASIMIRO
C Man |
||
JORGINHO
C Ars |
||
GREALISH
C Man |
||
HAALAND
A Man |
||
BOWEN
A Wes |
||
HUDSON-ODOI
A Not |
||
PANCHINA | ||
KELLEHER
P Liv |
||
KARIUS
P New |
||
BOTMAN
D New |
||
ESTUPINAN
D Bri |
||
VARANE
D Man |
||
HOJBJERG
C Tot |
||
LO CELSO
C Tot |
||
MOUNT
C Man |
||
NELSON
A Ars |
||
ENCISO
A Bri |
||
CHILWELL
D Che |
TITOLARI | ||
---|---|---|
VICARIO
P Tot |
||
SALIBA
D Ars |
||
ALEXANDER-ARNOLD
D Liv |
||
GVARDIOL
D Man |
||
LUIS DIAZ
C Liv |
||
DE BRUYNE
C Man |
||
MAC ALLISTER
C Liv |
||
FODEN
C Man |
||
WATKINS
A Ast |
||
HAALAND
A Man |
||
SALAH
A Liv |
||
PANCHINA | ||
LLORIS
P Tot |
||
KOLEOSHO
A Bur |
||
GIL
A Tot |
||
ANDREAS PEREIRA
C Ful |
||
ZABARNYI
D Bou |
||
THIAGO SILVA
D Che |
||
FORSTER
P Tot |
||
DUMMETT
D New |
||
FERGUSON NA.
D Cry |
||
ELNENY
C Ars |
||
BERGE
C Bur |
TITOLARI | ||
---|---|---|
KELLEHER
P Liv |
||
KRAFTH
D New |
||
AKANJI
D Man |
||
PAU TORRES
D Ast |
||
THIAGO SILVA
D Che |
||
IWOBI
C Ful |
||
ODEGAARD
C Ars |
||
DANILO
C Not |
||
GARNACHO
A Man |
||
HAALAND
A Man |
||
JOAO PEDRO
A Bri |
||
PANCHINA | ||
ALISSON
P Liv |
||
ADRIAN
P Liv |
||
FERGUSON NA.
D Cry |
||
UDOGIE
D Tot |
||
MITOMA
C Bri |
||
NORWOOD
C She |
||
CORK
C Bur |
||
BASTIEN
C Bur |
||
OSULA
A She |
||
FAISSAL OUATTARA
A Bou |
||
AJER
D Bre |
TITOLARI | ||
---|---|---|
ALISSON
P Liv |
||
ASSIGNON
D Bur |
||
AKANJI
D Man |
||
COLLINS
D Bre |
||
ROMERO
D Tot |
||
DOUGLAS LUIZ
C Ast |
||
GALLAGHER
C Che |
||
BERGE
C Bur |
||
ISAK
A New |
||
JACKSON NI.
A Che |
||
OLISE
A Cry |
||
PANCHINA | ||
NETO
P Bou |
||
DUBRAVKA
P New |
||
AJER
D Bre |
||
AINA
D Not |
||
AKE
D Man |
||
ANDERSON
C New |
||
CHUKWUEMEKA
C Che |
||
RASHFORD
A Man |
||
BOTMAN
D New |
||
STERLING
A Che |
||
DIALLO
A Man |
TITOLARI | ||
---|---|---|
ALISSON
P Liv |
||
JAMES
D Che |
||
ADARABIOYO
D Ful |
||
GABRIEL
D Ars |
||
BEYER
D Bur |
||
AYEW
C Cry |
||
BRUNO FERNANDES
C Man |
||
JOAO GOMES
C Wol |
||
CALVERT-LEWIN
A Eve |
||
ELANGA
A Not |
||
JOAO PEDRO
A Bri |
||
PANCHINA | ||
KELLEHER
P Liv |
||
ADRIAN
P Liv |
||
ANDERSEN MA.
D Lut |
||
GOMEZ
D Liv |
||
ALLI
C Eve |
||
GALLAGHER
C Che |
||
CHUKWUEMEKA
C Che |
||
DOUGLAS LUIZ
C Ast |
||
EKDAL
D Bur |
||
CARLOS BALEBA
C Bri |
||
BREWSTER
A She |
TITOLARI | ||
---|---|---|
VICARIO
P Tot |
||
AKE
D Man |
||
ROMERO
D Tot |
||
SALIBA
D Ars |
||
BOLY
D Not |
||
SZOBOSZLAI
C Liv |
||
ANDREAS PEREIRA
C Ful |
||
JOAO GOMES
C Wol |
||
HOJLUND
A Man |
||
HAALAND
A Man |
||
GORDON
A New |
||
PANCHINA | ||
CASIMIRO
C Man |
||
WALKER
D Man |
||
FORSTER
P Tot |
||
AJER
D Bre |
||
COUTINHO
C Ast |
||
FOFANA
D Che |
||
JONES
C Liv |
||
CAICEDO
C Che |
||
LLORIS
P Tot |
||
GABRIEL JESUS
A Ars |
||
EMERSON
D Tot |
TITOLARI | ||
---|---|---|
PICKFORD
P Eve |
||
DOUGHTY
D Lut |
||
EMERSON PALMIERI
D Wes |
||
ALEXANDER-ARNOLD
D Liv |
||
PAQUETA
C Wes |
||
ODEGAARD
C Ars |
||
KUDUS
C Wes |
||
KULUSEVSKI
C Tot |
||
SALAH
A Liv |
||
WOOD
A Not |
||
GORDON
A New |
||
PANCHINA | ||
NEVES VIRGINIA
P Eve |
||
LONERGAN
P Eve |
||
ALVAREZ
A Man |
||
TRIPPIER
D New |
||
MAGUIRE
D Man |
||
BROWNHILL
C Bur |
||
WILLIAMS
D Man |
||
RODRI
C Man |
||
SCHAR
D New |
||
JORGINHO
C Ars |
||
WISSA
A Bre |
TITOLARI | ||
---|---|---|
VICARIO
P Tot |
||
ZABARNYI
D Bou |
||
CHILWELL
D Che |
||
MITCHELL
D Cry |
||
CHRISTIE
C Bou |
||
MCGINN
C Ast |
||
GILMOUR
C Bri |
||
VINI SOUZA
C She |
||
RICHARLISON
A Tot |
||
ALVAREZ
A Man |
||
STERLING
A Che |
||
PANCHINA | ||
LLORIS
P Tot |
||
DIABY
A Ast |
||
WILSON
A Ful |
||
SALAH
A Liv |
||
NORGAARD
C Bre |
||
HAMER
C She |
||
BERGE
C Bur |
||
SCHAR
D New |
||
WALKER
D Man |
||
VAN HECKE
D Bri |
||
THIAGO SILVA
D Che |
TITOLARI | ||
---|---|---|
EDERSON
P Man |
||
ALEXANDER-ARNOLD
D Liv |
||
PORRO
D Tot |
||
TARKOWSKI
D Eve |
||
DE BRUYNE
C Man |
||
HAVERTZ
C Ars |
||
FODEN
C Man |
||
PALMER
C Che |
||
JACKSON NI.
A Che |
||
HAALAND
A Man |
||
SALAH
A Liv |
||
PANCHINA | ||
ORTEGA MORENO
P Man |
||
VICARIO
P Tot |
||
TOMIYASU
D Ars |
||
SALIBA
D Ars |
||
CASH
D Ast |
||
MADDISON
C Tot |
||
GARNER
C Eve |
||
GILMOUR
C Bri |
||
ISAK
A New |
||
WILSON
A Ful |
||
NELSON
A Ars |
TITOLARI | ||
---|---|---|
ALISSON
P Liv |
||
ALEXANDER-ARNOLD
D Liv |
||
AKANJI
D Man |
||
BASSEY
D Ful |
||
VAN DIJK
D Liv |
||
KLUIVERT
C Bou |
||
SON
C Tot |
||
BROWNHILL
C Bur |
||
HAALAND
A Man |
||
BAILEY
A Ast |
||
DIABY
A Ast |
||
PANCHINA | ||
ADRIAN
P Liv |
||
HORVATH
P Not |
||
WISSA
A Bre |
||
FATI
A Bri |
||
ATTA AGYEI
A Bur |
||
SZOBOSZLAI
C Liv |
||
ARTER
C Not |
||
RAMSEY AA.
C Bur |
||
WHITE
D Ars |
||
UDOGIE
D Tot |
||
FERGUSON NA.
D Cry |