GIORNATA 1 |
Real | Melaniadiegos | 2-1 |
Oragol | Saennitana | 0-1 |
Oibibio | Aranycsapat | 2-1 |
Capezzolona | Enniorica | 1-0 |
Cadiz | US Ippocampo | 3-2 |
WLF | Zi Peppese | 1-0 |
SinamaPongolle | Imperial Team | 2-1 |
SalernoNapoli | Sampdoria | 1-3 |
|
|
GIORNATA 2 |
Real | Sampdoria | 3-1 |
Oibibio | Saennitana | 1-1 |
Capezzolona | Imperial Team | 3-2 |
Cadiz | SalernoNapoli | 3-3 |
Zi Peppese | Melaniadiegos | 2-2 |
WLF | Enniorica | 2-1 |
SinamaPongolle | US Ippocampo | 1-0 |
Aranycsapat | Oragol | 1-3 |
|
|
GIORNATA 3 |
Oragol | Real | 4-1 |
Melaniadiegos | Cadiz | 1-1 |
Imperial Team | Enniorica | 1-1 |
Zi Peppese | Capezzolona | 1-3 |
US Ippocampo | Oibibio | 1-3 |
Sampdoria | WLF | 1-1 |
Saennitana | SinamaPongolle | 1-2 |
Aranycsapat | SalernoNapoli | 2-1 |
|
|
GIORNATA 4 |
Real | Aranycsapat | 4-4 |
Oragol | Sampdoria | 2-2 |
Melaniadiegos | Oibibio | 4-4 |
Imperial Team | Saennitana | 4-4 |
Enniorica | SalernoNapoli | 3-4 |
Cadiz | Capezzolona | 4-4 |
US Ippocampo | Zi Peppese | 3-3 |
SinamaPongolle | WLF | 4-1 |
|
|
GIORNATA 5 |
Real | US Ippocampo | 0-1 |
Oibibio | Imperial Team | 1-0 |
Cadiz | Enniorica | 2-1 |
Zi Peppese | Oragol | 1-1 |
WLF | Melaniadiegos | 1-3 |
Sampdoria | SinamaPongolle | 1-0 |
Saennitana | SalernoNapoli | 1-1 |
Aranycsapat | Capezzolona | 2-1 |
|
|
GIORNATA 6 |
Oibibio | Oragol | 2-3 |
Melaniadiegos | Saennitana | 1-2 |
Enniorica | Zi Peppese | 3-1 |
Capezzolona | Real | 2-2 |
WLF | Cadiz | 2-2 |
Sampdoria | US Ippocampo | 3-0 |
SalernoNapoli | SinamaPongolle | 2-1 |
Aranycsapat | Imperial Team | 1-0 |
|
|
GIORNATA 7 |
Real | Enniorica | 2-3 |
Oragol | SalernoNapoli | 4-1 |
Imperial Team | Melaniadiegos | 4-4 |
Capezzolona | Oibibio | 5-5 |
Cadiz | Sampdoria | 4-4 |
US Ippocampo | Aranycsapat | 3-4 |
SinamaPongolle | Zi Peppese | 4-4 |
Saennitana | WLF | 4-4 |
|
|
GIORNATA 8 |
Real | Imperial Team | 2-1 |
Oibibio | Enniorica | 2-2 |
Zi Peppese | Cadiz | 1-1 |
US Ippocampo | Oragol | 1-1 |
SinamaPongolle | Melaniadiegos | 2-2 |
Sampdoria | Saennitana | 1-1 |
SalernoNapoli | Capezzolona | 1-1 |
Aranycsapat | WLF | 1-2 |
|
|
GIORNATA 9 |
Oragol | Melaniadiegos | 3-1 |
Oibibio | Real | 0-1 |
Cadiz | SinamaPongolle | 1-1 |
Zi Peppese | Imperial Team | 3-0 |
WLF | Capezzolona | 2-1 |
Sampdoria | Enniorica | 1-1 |
SalernoNapoli | US Ippocampo | 0-0 |
Aranycsapat | Saennitana | 1-1 |
|
|
GIORNATA 10 |
Real | SalernoNapoli | 2-2 |
Melaniadiegos | Aranycsapat | 3-2 |
Imperial Team | Sampdoria | 1-1 |
Enniorica | Oragol | 2-2 |
Cadiz | Oibibio | 2-1 |
US Ippocampo | WLF | 3-2 |
SinamaPongolle | Capezzolona | 2-2 |
Saennitana | Zi Peppese | 3-2 |
|
|
GIORNATA 11 |
Real | Saennitana | 2-2 |
Oibibio | SinamaPongolle | 2-2 |
Melaniadiegos | Capezzolona | 0-1 |
WLF | Oragol | 2-0 |
US Ippocampo | Enniorica | 1-0 |
Sampdoria | Zi Peppese | 1-1 |
SalernoNapoli | Imperial Team | 2-2 |
Aranycsapat | Cadiz | 1-2 |
|
|
GIORNATA 12 |
Oragol | Capezzolona | 0-0 |
Cadiz | Imperial Team | 3-0 |
Zi Peppese | Aranycsapat | 4-4 |
WLF | Real | 2-1 |
SinamaPongolle | Enniorica | 4-4 |
Sampdoria | Oibibio | 3-3 |
SalernoNapoli | Melaniadiegos | 3-1 |
Saennitana | US Ippocampo | 3-3 |
|
|
GIORNATA 13 |
Real | Zi Peppese | 1-4 |
Oibibio | SalernoNapoli | 5-1 |
Imperial Team | WLF | 3-4 |
Enniorica | Melaniadiegos | 2-2 |
US Ippocampo | Capezzolona | 3-2 |
SinamaPongolle | Oragol | 4-5 |
Saennitana | Cadiz | 2-3 |
Aranycsapat | Sampdoria | 4-5 |
|
|
GIORNATA 14 |
Real | SinamaPongolle | 2-1 |
Melaniadiegos | Sampdoria | 3-3 |
Imperial Team | US Ippocampo | 1-3 |
Enniorica | Aranycsapat | 2-1 |
Capezzolona | Saennitana | 2-1 |
Cadiz | Oragol | 3-1 |
Zi Peppese | Oibibio | 1-1 |
SalernoNapoli | WLF | 1-2 |
|
|
GIORNATA 15 |
Oragol | Imperial Team | 3-3 |
Melaniadiegos | US Ippocampo | 2-2 |
Cadiz | Real | 3-2 |
WLF | Oibibio | 4-3 |
Sampdoria | Capezzolona | 4-2 |
SalernoNapoli | Zi Peppese | 2-1 |
Saennitana | Enniorica | 2-1 |
Aranycsapat | SinamaPongolle | 3-2 |
|
|
GIORNATA 16 |
Melaniadiegos | Real | 2-1 |
Saennitana | Oragol | 4-3 |
Aranycsapat | Oibibio | 3-5 |
Enniorica | Capezzolona | 1-0 |
US Ippocampo | Cadiz | 3-5 |
Zi Peppese | WLF | 3-1 |
Imperial Team | SinamaPongolle | 1-4 |
Sampdoria | SalernoNapoli | 3-3 |
|
|
GIORNATA 17 |
Sampdoria | Real | 2-2 |
Saennitana | Oibibio | 2-2 |
Imperial Team | Capezzolona | 4-2 |
SalernoNapoli | Cadiz | 1-1 |
Melaniadiegos | Zi Peppese | 2-2 |
Enniorica | WLF | 2-2 |
US Ippocampo | SinamaPongolle | 2-1 |
Oragol | Aranycsapat | 1-2 |
|
|
GIORNATA 18 |
Real | Oragol | 1-0 |
Cadiz | Melaniadiegos | 0-1 |
Enniorica | Imperial Team | 0-1 |
Capezzolona | Zi Peppese | 2-1 |
Oibibio | US Ippocampo | 2-1 |
WLF | Sampdoria | 1-0 |
SinamaPongolle | Saennitana | 3-2 |
SalernoNapoli | Aranycsapat | 2-3 |
|
|
GIORNATA 19 |
Aranycsapat | Real | 4-3 |
Sampdoria | Oragol | 2-1 |
Oibibio | Melaniadiegos | 0-3 |
Saennitana | Imperial Team | 3-2 |
SalernoNapoli | Enniorica | 3-2 |
Capezzolona | Cadiz | 4-3 |
Zi Peppese | US Ippocampo | 3-3 |
WLF | SinamaPongolle | 5-1 |
|
|
GIORNATA 20 |
US Ippocampo | Real | 3-2 |
Imperial Team | Oibibio | 2-4 |
Enniorica | Cadiz | 4-4 |
Oragol | Zi Peppese | 2-4 |
Melaniadiegos | WLF | 4-2 |
SinamaPongolle | Sampdoria | 2-1 |
SalernoNapoli | Saennitana | 2-1 |
Capezzolona | Aranycsapat | 3-1 |
|
|
GIORNATA 21 |
Oragol | Oibibio | 2-1 |
Saennitana | Melaniadiegos | 2-2 |
Zi Peppese | Enniorica | 2-0 |
Real | Capezzolona | 2-1 |
Cadiz | WLF | 2-2 |
US Ippocampo | Sampdoria | 2-3 |
SinamaPongolle | SalernoNapoli | 2-2 |
Imperial Team | Aranycsapat | 1-3 |
|
|
GIORNATA 22 |
Enniorica | Real | 3-4 |
SalernoNapoli | Oragol | 3-1 |
Melaniadiegos | Imperial Team | 2-4 |
Oibibio | Capezzolona | 3-2 |
Sampdoria | Cadiz | 2-1 |
Aranycsapat | US Ippocampo | 3-4 |
Zi Peppese | SinamaPongolle | 4-0 |
WLF | Saennitana | 3-4 |
|
|
GIORNATA 23 |
Imperial Team | Real | 2-1 |
Enniorica | Oibibio | 1-2 |
Cadiz | Zi Peppese | 1-1 |
Oragol | US Ippocampo | 1-1 |
Melaniadiegos | SinamaPongolle | 1-0 |
Saennitana | Sampdoria | 1-2 |
Capezzolona | SalernoNapoli | 1-1 |
WLF | Aranycsapat | 1-2 |
|
|
GIORNATA 24 |
Melaniadiegos | Oragol | 4-3 |
Real | Oibibio | 5-3 |
SinamaPongolle | Cadiz | 4-3 |
Imperial Team | Zi Peppese | 4-4 |
Capezzolona | WLF | 4-3 |
Enniorica | Sampdoria | 3-4 |
US Ippocampo | SalernoNapoli | 3-4 |
Saennitana | Aranycsapat | 4-3 |
|
|
GIORNATA 25 |
SalernoNapoli | Real | 2-4 |
Aranycsapat | Melaniadiegos | 3-2 |
Sampdoria | Imperial Team | 5-3 |
Oragol | Enniorica | 4-3 |
Oibibio | Cadiz | 3-2 |
WLF | US Ippocampo | 4-3 |
Capezzolona | SinamaPongolle | 3-4 |
Zi Peppese | Saennitana | 3-2 |
|
|
GIORNATA 26 |
Saennitana | Real | 0-0 |
SinamaPongolle | Oibibio | 0-2 |
Capezzolona | Melaniadiegos | 0-1 |
Oragol | WLF | 1-0 |
Enniorica | US Ippocampo | 1-0 |
Zi Peppese | Sampdoria | 1-0 |
Imperial Team | SalernoNapoli | 1-0 |
Cadiz | Aranycsapat | 1-0 |
|
|
GIORNATA 27 |
Capezzolona | Oragol | 4-1 |
Imperial Team | Cadiz | 1-4 |
Aranycsapat | Zi Peppese | 4-4 |
Real | WLF | 6-2 |
Enniorica | SinamaPongolle | 2-3 |
Oibibio | Sampdoria | 3-5 |
Melaniadiegos | SalernoNapoli | 1-4 |
US Ippocampo | Saennitana | 2-3 |
|
|
GIORNATA 28 |
Zi Peppese | Real | 3-2 |
SalernoNapoli | Oibibio | 2-2 |
WLF | Imperial Team | 3-1 |
Melaniadiegos | Enniorica | 2-1 |
Capezzolona | US Ippocampo | 2-2 |
Oragol | SinamaPongolle | 2-2 |
Cadiz | Saennitana | 3-4 |
Sampdoria | Aranycsapat | 2-3 |
|
|
GIORNATA 29 |
SinamaPongolle | Real | 3-3 |
Sampdoria | Melaniadiegos | 3-1 |
US Ippocampo | Imperial Team | 1-1 |
Aranycsapat | Enniorica | 1-2 |
Saennitana | Capezzolona | 2-2 |
Oragol | Cadiz | 0-3 |
Oibibio | Zi Peppese | 2-2 |
WLF | SalernoNapoli | 3-1 |
|
|
GIORNATA 30 |
Imperial Team | Oragol | 1-1 |
US Ippocampo | Melaniadiegos | 3-2 |
Real | Cadiz | 4-2 |
Oibibio | WLF | 4-4 |
Capezzolona | Sampdoria | 3-3 |
Zi Peppese | SalernoNapoli | 3-2 |
Enniorica | Saennitana | 3-3 |
SinamaPongolle | Aranycsapat | 3-2 |
|
|